Neohodnotené

Yate Vega Čelovka - čierna

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom
Kód: SE00046
Značka: Yate
€16,46
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá

Univerzálny predný pre širokú škálu outdoorových aktivít. Môžete ho použiť na pešiu turistiku, beh, cykloturistiku, kempovanie, rybárčenie alebo prechádzky so psom. Svietidlo je vybavené tromi zdrojmi svetla: výkonnou diódou 3W XPE (140 lm), dvoma červenými LED diódami a bielou SMD LED diódou, ktorá stačí na chôdzu a výrazne šetrí výdrž batérie. Stav batérií je indikovaný zelenou LED diódou v pravom dolnom rohu. Odolný voči striekajúcej vode. Univerzálny predný pre širokú škálu outdoorových aktivít.

Môžete ho použiť na pešiu turistiku, beh, cykloturistiku, kempovanie, rybárčenie alebo prechádzky so psom. Svietidlo je vybavené tromi zdrojmi svetla: výkonnou diódou 3W XPE (140 lm), dvoma červenými LED diódami a bielou SMD LED diódou, ktorá stačí na chôdzu a výrazne šetrí výdrž batérie. Stav batérií je indikovaný zelenou LED diódou v pravom dolnom rohu. Odolný voči striekajúcej vode.

Parametre:

  • Materiál - konštrukcia: plast
  • Výkonná LED: 1x 3W CREE XPE (140 lm);  2x červené LED diódy;  1x biela SMD LED dióda
  • Režim osvetlenia: ľavé tlačidlo: hlavné svetlo - plný výkon, 1/2 napájania, blikanie, pravé tlačidlo vypnuté: červené diódy - zapnutá, bliká;  biela LED - plný výkon, 1/2 napájania, vypnuté.
  • Doba osvetlenia: 50 hodín - LED;  7 hodín - max. výkon
  • Posvietenie: cca 150 m Batéria: 3x AAA (nie je súčasťou balenia)
  • Hmotnosť: 50 g (bez batérií)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: