Neohodnotené

Vzduchovka Gamo Elite X Scope SET 5,5mm

Gamo Elite X, španielska vzduchovka s pružinovým a piestovým systémom, 5,5 mm hrubá hlaveň, otvorená polymérová pažba s nastaviteľnou lícnicou, športová spúšť CAT, sada s optikou Gamo 3-9x40.

Skladom u dodávateľa
Kód: 0606097
Značka: Gamo
€132,97

S modelom Elite X v súprave optiky dala španielska spoločnosť Gamo jasne najavo, že to s bojom s konkurenciou myslí vážne.

Vzduchovky Gamo sú známe svojím veľmi dobrým spracovaním a jednoduchým používaním. Samozrejme, majú vynikajúce zameranie na cieľ. O to sa postará hlaveň vzduchovky. Klasická 4,5 mm kovová hlaveň so závitom je obalená mieridlom TruGlo v zelenej a červenej farbe.
Na streľbu na väčšie vzdialenosti môžete použiť dodanú optiku Gamo 3-9x40. Pripevňuje sa na 11 mm lištu. Všetko potrebné je súčasťou balenia.
Vzduchovky Gamo Elite X sú mechanicky - vnútornými časťami - rovnaké s ostatnými modelmi, čo je veľmi dôležité pre kompatibilitu dielov.
Hlavnou zmenou je nová otvorená syntetická pažba, ktorá je krásne ergonomická a vďaka gumovým povrchom sa stabilne drží. Okrem toho je pažba vybavená nastaviteľnou lícnicou, ktorú možno nastaviť podľa požiadaviek strelca. Pažba je tiež vybavená masívnou tlmiacou botkou SWA s nastaviteľnou tuhosťou.
Séria Gamo Elite má prémiový spúšťací mechanizmus CAT Custom Action Trigger. Na tejto spúšti môžete nastaviť voľný chod prvého stupňa, ako aj chod a odpor spúšte druhého stupňa.
Bezpečnostná poistka vzduchovej pištole proti náhodnému výstrelu sa nachádza pred spúšťou. Je teda ľahko dostupný. Ak je poistka bližšie k spúšti, vzduchovka je zaistená, ďalej od spúšte je odblokovaná.
Parametre:

Systém pohonu: pružina-piest
Kaliber: 5,5 mm / .22
Typ streliva: olovené diabolo
Typ hlavne: drážkovaná
Režim streľby: poloprevádzkový
Spätný úder: nie
Typ spúšte: Jedna akcia
Bezpečnosť pri výstrele: áno
Montážna lišta: 11 mm
Farba: čierna
Materiál zásob: plast
Kapacita zásobníka [ks]: 1
Úsťová rýchlosť [m/s]: 200
Dĺžka hlavne [mm]: 457
Celková dĺžka [mm]: 1160
Hmotnosť [g]: 2900
Kategória zbraní: kat. D
Pištoľ, pištoľ a puška, hmotnosť: 100 g (pištoľ), hmotnosť zbrane: D:

Gamo Elite X 5,5 mm
Puškohľad Gamo 3-9x40
Gamo Gamo Gamo Gamo Gamo Gamo Gamo Gamo Gamo
Kartónová krabica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: