Neohodnotené

Včelí vosk Impregnácia Atsko SNO-SEAL Tuba 100g (118ml)

Impregnácia skutočným včelím voskom chráni pokožku kedykoľvek počas roka.

Môžeme doručiť do:
21.9.2021
Skladom
Kód: 1333
Značka: Atsko
€6,50 –15 % €5,50
Včelí vosk Impregnace Atsko SNO-SEAL Tuba 100g (118ml)
€6,50 –15 %

Impregnácia skutočným včelím voskom chráni pokožku kedykoľvek počas roka. Stačí len jedna aplikácia. Je to impregnácia pred skutočným včelím voskom, ktorý chráni pokožku pred namáčaným vodou, sušením a poškodením dlhšie ako krémy, oleje a živočíšne tuky. Včelí vosk nepokazí, a preto nespôsobuje oslabenie, prasknutie alebo rozklad pokožky alebo švov alebo kĺbov. Vysychá bez zápachu.

Odpudzuje posypanie soli výnimočne dobre a tým zabraňuje tvorbe škvŕn na topánkach. Zabraňuje prenikaniu vody do pokožky, pretože vypĺňa kožné vrecká na svojom povrchu a suší do formy pevného vosku. Sno-Seal® tiež chráni pokožku pred sušiacimi a udržuje ju pružnú a pevnú v najsuchších klimatických podmienkach.

Parametre:

  • Udržuje prirodzenú pevnosť pokožky a nespôsobuje jej zmäkčenie.
  • Nezasahuje do prirodzenej priedušnosti pokožky a predlžuje jej životnosť.
  • Nepoškodí švy ani rámové spoje obuvi a ne praskne ani pri neustálom ohýbaní kože.
  • Zachováva pružnosť pokožky aj pri teplotách pod bodom mrazu.

Použiť:

Impregnácia pre hladké kožené výrobky, obuv atď. Odporúča sa pre topánky s Gore-Tex®, Sympatex® atď. Sno-Seal® tiež chráni štiepanú, mletú, suede, neošetrenú a recyklovanú pokožku (po aplikácii na sanie a podobné materiály pokožka stmavne a dostane hladký povrch - ale bude tiež impregnovaná a zachovaná). Sno-Seal® môže byť tiež použitý pre rukavice, olejové plátno kabáty, jazdecké holiace chrániče, pásy, klobúky a ďalšie zariadenia vystavené vlhkosti a dažďu. Kožené topánky a rukavice, ktoré sú vystavené častému kontaktu so slanou vodou, pri ošetrení Sno-Seal ®.

Upozornenie: po ošetrení pokožka stmavne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: