Neohodnotené

Takticke nabíjacie svietidlo Fenix TK26R

Taktická nabíjacia lampa Fenix TK26R s bielymi, červenými a zelenými LED diódami ponúka špičkový svetelný tok až 1500 lúmenov (ANSI) v bielom svetle.

Kód: TK26R
Značka: Fenix
€164,88 –9 % €149,88
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky

Taktická nabíjacia lampa Fenix TK26R s bielymi, červenými a zelenými LED diódami ponúka špičkový svetelný tok až 1500 lúmenov (ANSI) v bielom svetle. Je vybavený špičkovým LED svietidlom SST-40,ktoré v kombinácii s mierne textúrovaným reflektorom vytvára dobrezaostrený svetelný kužeľ s posuvnými 350 metrami. Okrem toho je vybavený dvoma LED diódami CREE XP-E2 s červeným a zeleným svetlom so širokým svetelným kužeľom. Balenie obsahuje Li-ion batériu 18650 s kapacitou 3500 mAh,ktorú je možnénabíjať priamo na baterku cez USB-C konektor. Robustný dizajn dizajn navrhuje túto taktickú baterku pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené sily a poľovníctvo. LED svietidlo Fenix TK26R je vďaka masívnemu dizajnu rovnako pevné ako nádrž a zároveň si zachováva svoju kompaktnú veľkosť. Svietidlo je napájané digitálne riadeným konštantným prúdom, ktorý zaručuje konštantný svetelný výkon aj pri znižovaní napätia batérie (pri postupnom vybíjaní). Fenix TK26R má celkovo sedem režimov osvetlenia s životnosťou až 100 hodín.

Parametre LED lampy Fenix TK26R
Používa sa výkonná LED dióda Luminus SST-40 s životnosťou 50 000 hodín a červeno-zelenou LED diódou CREE XP-E2.
Sedem výkonnostných režimov:
Päť režimov bieleho svetla: 1500 lúmenov (1,4 hodiny) -> 350 lúmenov (4,7 hodiny) -> 150 lúmenov (10,8 hodiny) -> 10 lúmenov (100 hodín) -> stroboskopické 1500 lúmenov (stroboskopické blikanie)
Dva režimy farebného svetla: červené svetlo 150 lúmenov (4,3 hodiny) -> zelené svetlo 200 lúmenov (5,15 hodiny).
Parabolický hliníkový reflektor pre dokonalý svetelný kužeľ s posvietením do 350 metrov (30150 cd). Červené svetlo je 30 metrov (218 cd) a zelené 40 metrov (452 cd)
Používa jednu vysokokapacitnú Li-ion batériu s kapacitou 18650 3500 mAh, ktorá je súčasťou balenia.
V prípade núdze je možné použiť aj dve jednorazové batérie CR123A.
Nabíjanie cez USB-C konektor, indikácia stavu nabitia batérie.
Elektronika s digitálnym stálym ovládaním napájania a ochranou proti opačnému vloženiu batérií.
Baterka má pamäť a vždy sa zapne v poslednom nastavenom režime (nevzťahuje sa na režimy stroboskopu a farebného svetla).
Inteligentná ochrana proti prehriatiu.
Rozmery 15 cm (dĺžka) x 4 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela).
Hmotnosť 157 gramov (bez batérie), 207 gramov vrátane batérie.
Telo lampy je vyrobené z leteckého kaleného hliníka, hlava lampy je doplnená výrazným ráfikom.
Odolnosť proti nárazu padá z výšky 1 meter.
Trapézové nite vysoko odolné voči opotrebeniu.
Tvrdý poškriabateľný povrch - typ III tvrdo anodizovaný.
Vodotesný a prachovýproteg podľa normy IP68 (testovaný pod vodou v hĺbke 2 metrov).
Tvrdená ultračistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom.
Taktický spínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - okamžité zapnutie/vypnutie).
Pevná spona pre bezpečné a jednoduché nosenie baterky (odnímateľná).
Vďaka svojmu dizajnu sa baterka nešmykne v ruke a pri pokládke sa neovláda.
Svietidlo je sprevádzané náramkom, puzdrom na opasok, náhradným o-krúžkom, nabíjacím USB-C káblom, batériou Fenix Li-ion 18650 3500 mAh.
Ako voliteľné príslušenstvo si môžete kúpiť: červený filter AOF-L, zelený filter AOF-L, modrý filter AOF-L, biely difúzor AOD-M, biely difúzor AOT-02 a transportný kužeľ AOT-L.
S baterkou je kompatibilné aj nasledujúce príslušenstvo: káblový spínač AER-03 V2.0, držiak na bicykel, držiak na bicykel Fenix, montáž lišty alg-00 a ALG-01, bočná montáž, montáž hlavne, magnetická montáž hlavne, magnetická montáž plastov, rýchloupínacia montáž, montáž optickej lampy, montáž kovu na optiku, rotačné puzdro ALC-01 a kryt ALP-MT.
Môžete si tiež zakúpiť napájací USB adaptér a USB adaptér do auta, USB adaptér, ktorý podporuje rýchle nabíjanie, a farebný kábel USB-C.
Použitie lampy Fenix TK26R
Z továrne môže byť vo vnútri baterky na batérii čierny izolačný kryt. Pred prvým použitím ju vyberte z batérie.

Ak chcete zapnúť, stlačte väčšie taktické tlačidlo umiestnené na konci baterky, stlačte tlačidlo pre okamžitú aktiváciu. Stlačením menšieho tlačidla na konci lampy môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami bieleho svetla. Ak chcete prepnúť do režimu záblesku, podržte menšie tlačidlo približne 0,5 sekundy. ak chcete aktivovať farebné svetlo, stlačte tretie tlačidlo na bočnej strane svietidla (svietidlo musí byť zapnuté). Opätovný stlačením prepnete medzi červeným a zeleným svetlom. Ak sa chcete vrátiť do režimu bieleho svetla, stlačte menšie tlačidlo na konci baterky.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - ak teplota lampy stúpne nad 65 °C, automaticky začne postupne znižovať výkon, až kým sa teplota nezmaje. Akonáhle teplota lampy klesne pod 65°C, výkon sa opäť automaticky zvýši na pôvodnú úroveň.

Indikácia stavu nabitia batérie - pri každom zapnutí sa na tri sekundy aktivuje kontrolka LED v bočnom tlačidle svietiaka. Ak je kontrolka LED zelená, batéria je nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, napomenie sa na 25-50%. Červené blikanie znamená, že zostáva menej ako 25 % kapacity batérie. (funguje len pri použití li-ion batérie 18650). Ak je batéria takmer vybitá, baterka sa postupne automaticky prepne do režimov nižšieho výkonu a v najnižšom režime budú LED diódy indikátorov v bočnom tlačidle blikať načerveno. Nabíjanie baterky - Otvorte gumový kryt konektora USB-C na bočnej strane baterky a pomocou priloženého USB kábla ho zapojte do počítača, sieťového adaptéra USB alebo USB adaptéra do auta (nie je súčasťou dodávky). Na nabíjanie je možné použiť aj akúkoľvek nabíjačku mobilného telefónu s konektorom USB-C. Počas nabíjania indikátor LED v bočnom tlačidle svieti na červeno, po úplnom nabití svieti nazelenú. Nabíjanie úplne vybitej batérie trvá približne 3 hodiny. Použitá li-ion batéria nemá pamäťový efekt, takže baterku je možné kedykoľvek nabiť. Po každom nabití dôkladne utesnite kryt konektora USB. Ak máte na baterku priskrutkovaný diaľkový spínač kábla, je potrebné ho vymeniť za štandardnú svorku s prepínačom pre správnu funkciu nabíjania.

Upozornenie
Používajte iba vysokokvalitné Li-ion batérie 18650 alebo CR123A, aby ste zabránili poškodeniu baterky, napríklad v dôsledku úniku látok z batérie.
Vložte batérie s kladným pólom smerom k hlave lampy.
Ak sa ochranné gumové krúžky po dlhom používaní objavia poškodené, vymeňte ich. Krúžky by mali byť tiež mazané, aby sa zabránilo erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude lampa riadne chránená pred vodou.
Ak svietidlo bliká, neprepína sa do režimov vyššieho výkonu alebo sa nesviedne, môže to byť jeden z týchto dôvodov:
Batéria je takmer vybitá – nabite ju.
Kontakty vo vnútri lampy sú špinavé – vyčistite ich vatou namočeným v alkohole.
Hlava, telo alebo zadná časť lampy sa uvoľní, utiahnite ich.
Záruka
Päťročná záruka na baterku, dvojročná záruka na batériu.

Výkon
1500 lm
Po tom, čo
350 m / 155 m
Maximálne 100 hodín
Napájanie 2x CR123A, 1x 18650, USB nabíjanie
Počet režimov 7
Farba svetla Biela (5500-6500 K), červená, zelená
Vodotesný IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj Cree XP-E2, Luminus SST-40
Hmotnosť 207 g
Značka Fenix
Kód tovaru TK26R

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: