Neohodnotené

Takticke LED Svietidlo Fenix TK22 Ultimate Edition

Najnovšia verzia taktickej baterky Fenix TK22 Ultimate Edition ponúka svetelný tok až 1600 lúmenov (ANSI) a porast 405 metrov.

Môžeme doručiť do:
20.5.2022
Skladom
Kód: TK22UE2
Značka: Fenix
€151,13 –9 % €137,38

Najnovšia verzia taktickej baterky Fenix TK22 Ultimate Edition ponúka svetelný tok až 1600 lúmenov (ANSI) a porast 405 metrov. Je vybavený najnovšou vysoko výkonovou LED diódou LUMINUS SST-40. Svietidlo je napájané jednou Li-ion batériou typu 21700 s KONEKTOROM USB-C (súčasťou balenia) alebo batériou typu 18650, pre ktorú je potrebné použiť redukciu (vrátane redukcie). Hlava svietidlo je vybavená nápadným ráfikom z ocele, ktorý je navyše vybavený tromi hrotmi volfrámu. Preto môže byť baterka použitá na prelomenie skla v krízových situáciách alebo na sebaobranu. Led svietidlo Fenix TK22 UE je vďaka svojmu masívnemu dizajnu rovnako pevné ako nádrž a zároveň si zachováva svoju kompaktnú veľkosť. Okrem toho baterka dokonale odoláva mrazu. Svietidlo je napájané digitálne riadeným konštantným prúdom, ktorý zaručuje konštantný svetelný výkon aj pri znižovaní napätia batérie (pri postupnom vybíjaní). Fenix TK22 Ultimate Edition má celkom päť režimov osvetlenia s až 80 hodinami životnosti. Veľmi pevný a vodotesný dizajn predizol túto taktickú baterku pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené sily a poľovníctvo.

Parametre LED baterky Fenix TK22 Ultimate Edition
Používa sa prémiový LED LUMINUS SST-40 s životnosťou 50000 hodín.
Päť režimov napájania: 1600 lúmenov (2,16 hodiny) -> 500 lúmenov (4,6 hodiny) -> 150 lúmenov (17 hodín) -> 30 lúmenov (80 hodín) -> stroboskopické 1600 lúmenov (stroboskopické blikajúce s premenlivou frekvenciou)
Hladký reflektor pre dobre zaostrený svetelný kužeľ s pozmenenosťou 405 metrov (41133 cd).
Výdrž batérie sa meria nabíjateľnou 21700 Li-ion batériou s kapacitou 5000mAh.
Elektronika s digitálnym stálym ovládaním napájania, ochranou proti opačnému vloženiu batérií a ochranou proti príliš hlbokému vybitiu batérie.
Li-ion batéria typu 21700 s KONEKTOROM USB-C (súčasťou balenia) sa používa na napájanie. Prípadne je možné použiť aj Li-ion batériu 18650, ale musí sa použiť redukcia (súčasťou balenia je aj redukcia).
Rozmery 15 cm (dĺžka) x 4,0 cm (priemer hlavy) x 2,6 cm (priemer tela).
Inteligentná ochrana proti prehriatiu.
Teleso lampy vyrobené z tvrdeného hliníka v letectve.
Odolný tvrdý poškriabateľný povrch - typ III tvrdo anodizovaný.
Odolnosť proti nárazu padá z výšky 1 meter.
Baterka má pamäť a vždy sa zapne v poslednom nastavení režimu (nevzťahuje sa na zábleskové režimy).
Trapézové nite vysoko odolné voči opotrebeniu.
Hmotnosť 150 gramov (bez batérií).
Vodotesný a prachovýproteg podľa normy IP68 (testovaný pod vodou v hĺbke 2 metre po 30 minút).
Tvrdená ultračistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom.
Taktický spínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - okamžité zapnutie/vypnutie).
Pevná pracka pre bezpečné a jednoduché nosenie baterky na opasku alebo vrecku (odnímateľné).
Vďaka svojmu dizajnu sa baterka nešmykne v ruke.
Svietidlo je doplnené batériou Fenix ARB-L21-5000U s konektorom USB-C, nabíjacím káblom USB-C, zápästím, puzdrom na opasok, náhradnými o-krúžkami a redukusmi pre použitie batérie Li-ion 18650.
Ako voliteľné príslušenstvo si môžete kúpiť: káblový spínač Fenix AER-04, červený dopravný kužeľ AOT-L, červený filter AOF-L, zelený filter AOF-L, modrý filter AOF-L, biely difúzor AOD-M.
S baterkou je kompatibilné aj nasledujúce príslušenstvo: držiak bicykla, držiak na bicykel Fenix, montáž pištole ALG-01, rýchloupínavá montáž na lištu alg-00, bočná montáž, montáž hlavne, kovová magnetická montáž hlavne, plastová magnetická montáž hlavne, optická montáž, montáž kovovej optiky, puzdro ALP-10L, puzdro ALP-MT.
Pozor, nemôžete použiť diaľkové spínače AR-102, AER-02 alebo AER-03! (iné vlákno).
Recenzie produktov
Recenzia šéfredaktora časopisu Security Filipa Klasnu dokazuje, že taktické svietidlo TK22 Ultimate Edition robí dobrú prácu pri plavbe po mori
Fenix TK22 Ultimate Edition Ovládanie baterky
Ak chcete zapnúť, stlačte prepínač umiestnený na konci lampy a stlačte tlačidlo pre okamžitú aktiváciu. Stlačením bočného tlačidla vedľa hlavy svetelného zdroja môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami napájania. Ak chcete prepnúť do režimu záblesku, podržte bočné tlačidlo približne 0,8 sekundy.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - vďaka obrovskému výkonu v režime lumenov 1600 je prevádzka turbo režimu časovo obmedzená. Po 15 minútach sa výkon postupne znižuje na 1200 lúmenov v priebehu 80 sekúnd. Ak vnútorná teplota lampy stúpne na 55 °C, automaticky zníži výkon v postupných krokoch o 30 lúmenov každých 6 sekúnd, až kým sa jeho teplota nezmabila alebo neznížne na 500 lúmenov. Akonáhle teplota lampy klesne pod 55 °C, výkon sa bude postupne opäť zvyšovať.

Upozornenie na vybité batérie - baterka sa automaticky prepne do najnižšieho režimu a bliká trikrát každých päť minút.

Upozornenie
Používajte len vysokokvalitné nabíjateľné batérie, aby ste predišli poškodeniu lampy, napríklad v dôsledku vytečenia látok z batérie.
Výrobca dôrazne odporúča použitie nechránených Li-ion batérií.
Vložte batérie s kladným pólom smerom k hlave lampy.
Ak sa ochranné gumové krúžky po dlhom používaní objavia poškodené, vymeňte ich. Krúžky by mali byť tiež mazané, aby sa zabránilo erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude lampa riadne chránená pred vodou.
Ak svietidlo bliká, neprepína sa do režimov vyššieho výkonu alebo sa nesviedne, môže to byť jeden z týchto dôvodov:
Batérie sú takmer vybité – vymeňte ich.
Kontakty vo vnútri lampy sú upchaté – vyčistite ich vatou namočeným v alkohole.
Hlava, telo alebo zadná časť lampy sa uvoľní, utiahnite ich.
Záruka
Záruka päť rokov na baterku a dva roky na batériu.

 
Výkon
1600 lm
Po tom, čo
405 m / 165 m
Maximálne 80 hodín
Napájanie 1x 18650, 1x 21700
Počet režimov 5
Farba svetla biela (5500-6500 K)
Vodotesný IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj Luminus SST-40
Hmotnosť 150 g
Značka Fenix
Kód tovaru TK22UE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie