Neohodnotené

Ručné svietidlo LedLenser P6R WORK

LEDLENSER P6R WORK je kompaktná nabíjateľná (cez USB) baterku s intuitívnym ovládaním.

Ponúka svetelný výkon až 880 lm s prirodzeným rozmiereným denným svetlom (CRI 90).

Kód: 502186
Značka: LedLenser
€92,42

Nové ručné svietiace svietidlo série Ledlenser P ponúkajú celý rad vysokokvalitných pracovných bateriek pre použitie aj v najnáročnejších pracovných prostrediach.

LEDLENSER P6R WORK je kompaktná nabíjateľná (cez USB) baterku s intuitívnym ovládaním.

Ponúka svetelný výkon až 880 lm s prirodzeným rozmiereným denným svetlom (CRI 90). Vďaka inovatívnej technológii FLEX SEALING je svietidlo odolné voči ip68, vďaka čomu je úplne odolné voči prachu, pádu a ponoreniu do vody. Jeho odolnosť sa zvyšuje pogumovanou telesom, ochranným tvrdeným sklom. Je odolný voči kvapalinám a chemikáliám.

Ponúka rýchle zaostrenie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus System, ako aj plynulé stmienie svetelného výkonu.

Technológia Smart Light vám umožňuje nastaviť baterku individuálne podľa daných potrieb používateľa.

Baterku je možné dobiť pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom.

Baterka je vybavená prepravnou zámkou, indikátorom batérie, technológiou Flicker Free, ktorá zabraňuje blikaniu svetla, pamäťovej funkcie a technológii núdzového svetla, ktorá prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie, keď je batéria 25% nízka.

Vzťahuje sa na ne predĺžená 7-ročná záruka.

Balenie obsahuje: nabíjateľná batéria, nabíjacia stanica, ručný kábel, inteligentný klip, magnetický nabíjací kábel+ adaptér, puzdro

VIDEO TUTORIÁL: https://www.youtube.com/watch?v=Kmf3SOlq9ww&feature=emb_title

Parametre
KONŠTANTNÝ PRÚD

Dosah svetla: 230/ 190 /115 /20 m

Svetelný prietok: 850/ 700 /300 /15 lm
svetelné funkcie: Bliká, Zosilnie, Nízky výkon, Stredný výkon, Napájanie, Pozícia, S.O.S., Strobe

Čas osvetlenia: 1,5/ 2,5 /45 h

Ostatné

Dĺžka: 163 mm

Hmotnosť: 187 g

Batéria: Li-Ion

Nabíjanie: Áno

LED: Xtreme LED

Certifikát trvanlivosti: IP68

Kapacita batérie: 3000 mAh

Funkcie:

Možnosť stmienia
Prepravná zámka
Flicker zadarmo
Pamäťová funkcia
záložné svetlo - keď je batéria na 25% nízka, prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie.
zvýšená odolnosť voči chemikáliám

CRI (index vykresľovania farieb): 90

Teplota svetla: 3700-4400 K

Skúška pádom z výšky: 3 m

Technológia

Systém rozšíreného zaostrenia

Kombináciou objektívu a reflektora bola vytvorená jedinečná technológia, ktorá nemá vo svete obdobu

Tým sa vytvorila reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie svetelného lúča s hladkým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla na ostrý lúč a naopak. Brúsenie sa vykonáva jednoduchým pohybom hlavy lampy dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozmazanie). Baterky LEDLENSER sú jediné na svete, ktoré používajú princíp lomu svetla. Bežné svietidlá odrážajú len svetlo z odrazových plôch vo vnútri hlavy svietidla.

Medzinárodné patenty AFS:

Číslo patentu Čína: ZL 200680000752.1Patent-No. Európa: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. Hongkong: 1108730

Pozlátené kontakty

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Boli vojny o zlato, okrádanie a vraždenie ľudí. Dnes sa čoraz viac naučíte, že zlato je vynikajúci elektrický vodič a je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v jeho schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70 % porúch svetelného zdroja možno pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérie.  Preto majú lampy LEDLENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu budú baterky LEDLENSER trvať desaťročia.

Materiály žiaroviek sa líšia aj svojou elektrickou vodivosťou. Pri vysokých zaťaženiach sú niektoré vodiče vyhrievané a v dôsledku toho sa zvyšuje odpor v takomto materiáli, napätie klesá a tečúca energia sa transformuje na teplo, čo je žiaduce pre elektrický ohrievač, ale s lampami je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty, ale nesmie byť dodávaná do LED diódy. Mnohí konkurenční výrobcovia používajú lacné kontakty, čo výrazne ovplyvní výkon baterky a jej čas používania. Vďaka pozlátených kontaktoch trvá elektronika ledlenser lampy desaťročia.

Systém magnetického náboja

Magnetické nabíjanie pomocou magnetického konektora.

Inteligentná svetelná technológia

Rôzne oblasti použitia si vyžadujú individuálne nastavenie svietidiel a jednotlivých funkcií. Z tohto dôvodu bola vytvorená nová technológia"SMART LIGHT TECHNOLOGY" alebo Smart Light Technology. Skratka SLT.

Núdzové svetlo

Núdzové svetlo

Keď je baterka pripojená k nabíjacej stanici, automaticky sa zapne v prípade výpadku napájania. Svetlo vám pomôže navigovať a napríklad nájsť poistkovú skrinku.

Systém regulácie teploty

Systém regulácie teploty chráni baterku pred prehriatím

Prirodzené svetlo-CRI

Index vykresľovania farieb označuje stupeň skreslenia farieb objektov pri umelom osvetlení v porovnaní s prirodzeným denným svetlom. Ledlenserové svietidlá s označením CRI majú indexnú hodnotu 90 (maximálna hodnota je 100), čo znamená, že skreslenie je minimálne. Objekty sa zdajú byť za denného svetla.

TECHNOLÓGIA FLEX SEALING

Patentovaná technológia zaisťuje dokonalú ochranu elektroniky, vďaka čomu sú baterky odolné voči indexu ip68. To znamená, že sú odolné voči nárazu, prachu a trvalému ponoreniu do vody.

BEZ BLIKANIA

Pokročilá technológia, ktorá zabraňuje nežiaducemu blikaniu svetla a nežiaducim stroboskopickým efektom (ktoré sú viditeľné napríklad pri snímaní baterky fotoaparátom alebo fotoaparátom).

OPTIKA MULTICORE

Na rozdiel od tradičných reflektorových šošoviek LEDLENSER sú viacjazyčné svietidlo OPTICS vybavené špeciálnym sklom s mnohými malými objektívmi. Tie stále dokonale nasmeruje svetlo tak, aby výkon baterky bol čo najefektívnejší.

Chemikáliám

Vybrané pracovné lampy sú mimoriadne odolné. Ich povrchová krytina je vyrobená zo špeciálnych materiálov, ktoré odolávajú vplyvu rôznych chemikálií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: