Poštovné a doprava

Poštovné a doprava SK

zasilkovna Zásilkovňa - zasielanie na výdajné miesto Zásilkovna 3 €
Gls log GLS kurýr - kuriérska služba 4,90 €
  Dobierka 2 €
  Bankový prevod Zdarma

 

Osobný odber

Hlavnou výhodou osobného odberu je, že je vždy zadarmo. Pozor - pred vyzdvihnutím tovaru počkajte na telefonickej či emailové potvrdenie, že bol tovar na predajni pripravené na vyzdvihnutie, tento proces totiž nejakú chvíľu trvá. Tovar Vám je na predajni uchované maximálne 7 dní, po tejto lehote bude objednávka zrušená.

Osobný odber - ZÁSILKOVŇA

Osobný odber prebieha v sieti odberných miest Zásilkovna. Môžete využiť platbu pri prevzatí vo Vami zvolenom odbernom mieste. Pri osobnom odbere zaplatíte 4 €, ak Vaša objednávka nepresiahla 150. Ak máte objednávku vyššia ako 150 €, je tento spôsob dopravy zdarma!

 

GLS - Kuriérska služba

GLS rozváža tovar do váhy 50 kg, vo všedné dni od 8.00 do 18.00. Ak vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a doručí vám zásielku nasledujúci pracovný deň. Výhodou služieb GLS je telefonát ohľadom domluvy o doručenie, prípadne SMS, ktorú Vám vodič vopred oznámi predpokladaný termín doručenia.

SPÔSOB PLATBY

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka
Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštárovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

Platba vopred / bankovým prevodom
Ak zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme údaje pre prevod. Po pripísaní platby na náš účet Vám bude zásielka expedovaná.
Pozor - prevod platby trvá 2 - 3 dni, podľa typu bankového konta, tento proces môže doručovaní ľahko pretiahnuť.

Hotovosť
Tovar zaplatil v hotovosti priamo na predajniach pri jeho vyzdvihnutí (osobnom odbere)

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie