Poštovné a doprava

Poštovné a doprava SK

zasilkovna Zásilkovňa - zasielanie na výdajné miesto Zásilkovna 3 €
Gls log GLS kurýr - kuriérska služba 4,90 €
  Dobierka 2 €
  Bankový prevod Zdarma

 

Osobný odber

Hlavnou výhodou osobného odberu je, že je vždy zadarmo. Pozor - pred vyzdvihnutím tovaru počkajte na telefonickej či emailové potvrdenie, že bol tovar na predajni pripravené na vyzdvihnutie, tento proces totiž nejakú chvíľu trvá. Tovar Vám je na predajni uchované maximálne 7 dní, po tejto lehote bude objednávka zrušená.

Osobný odber - ZÁSILKOVŇA

Osobný odber prebieha v sieti odberných miest Zásilkovna. Môžete využiť platbu pri prevzatí vo Vami zvolenom odbernom mieste. Pri osobnom odbere zaplatíte 4 €, ak Vaša objednávka nepresiahla 150. Ak máte objednávku vyššia ako 150 €, je tento spôsob dopravy zdarma!

 

GLS - Kuriérska služba

GLS rozváža tovar do váhy 50 kg, vo všedné dni od 8.00 do 18.00. Ak vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a doručí vám zásielku nasledujúci pracovný deň. Výhodou služieb GLS je telefonát ohľadom domluvy o doručenie, prípadne SMS, ktorú Vám vodič vopred oznámi predpokladaný termín doručenia.

SPÔSOB PLATBY

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka
Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštárovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

Platba vopred / bankovým prevodom
Ak zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme údaje pre prevod. Po pripísaní platby na náš účet Vám bude zásielka expedovaná.
Pozor - prevod platby trvá 2 - 3 dni, podľa typu bankového konta, tento proces môže doručovaní ľahko pretiahnuť.

Hotovosť
Tovar zaplatil v hotovosti priamo na predajniach pri jeho vyzdvihnutí (osobnom odbere)