Neohodnotené

Nářaďové kleště Gerber Crucial, čierne

Kliešte Gerber Crucial v čiernom prevedení sú vhodné najmä pre používateľov EDC. Pevná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele ukrýva ďalšie užitočné nástroje, ako je kombinovaná čepeľ, skrutkovače alebo rezačky pásov. Vďaka svojim ekonomickým rozmerom váži len 140 g a vreckovým klipom ho možno pripnúť k vrecku alebo opasku.

Na objednávku
Kód: GE31-001518
Značka: Gerber
€49,70 –10 % €44,63
220406 naradove kleste gerber crucial cerne
€49,70 –10 %

Gerber kľúčové kliešte

Namiesto nosenia niekoľkých nástrojov je oveľa vhodnejšou voľbou na nákup kliešte na nástroje. Rozhodujúce kliešte sú preto nielen kliešte, ale skrývajú ďalšie užitočné nástroje, ktoré môžete použiť na riešenie nástrah, ktoré k vám prichádzajú v denný deň.
Kliešte sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a celá konštrukcia váži len 140 g. Ergonomické tvarovanie zaisťuje pohodlné uchopenie a práca sa stáva príjemnou záležitosťou. Vďaka vreckovému klipu vám nič nebráni nosiť ich všade so sebou.
SKRYŤ ĎALŠIE užitočné nástroje Čepeľ s kombinovanou čepeľou, rezačom pásov, plochým krížovým skrutkovačom, skrutkovačom, rozbočovačmi

HLAVNÉ VLASTNOSTI GERBER ROZHODUJÚCI all-black dizajn ľahká hmotnosť (140 g), malé rozmery vhodné pre každodenné použitie, nerezová konštrukcia

Multitool vo forme viacúčelových kliešte Gerber Crucial vám uľahčí prácu vo všetkých ohľadoch. Vďaka skladovateľnému a ľahkému dizajnu ani nebudete vedieť, že ich máte pri dispozícii, a vďaka vreckovému klipu ich môžete pripnúť do vrecka alebo opasku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: