Neohodnotené

Náhradné hroty DueNorth 6 ks

Hroty sú rovnaké pre všetky predchádzajúce a súčasné typy weeds Sure Foot corp. Špičky sú vyrobené z karbidov volfrámu a ich životnosť je 10 krát vyššia ako životnosť ocele!

Môžeme doručiť do:
22.9.2021
Skladom
Kód: 3800
Značka: DueNorth
€6,63 –25 % €4,97
54610 nahradni hroty duenorth 6 ks
€6,63 –25 %

Samotný volfrám je najtvrdší kov, ktorý má vysokú odolnosť voči opotrebeniu a tým aj dlhú životnosť. Je tiež jedinečný svojou fyzickou stabilitou a hustotou a odoláva fyzickým vplyvom, vysokým teplotám a kyselinám. A slintaný karbid volfrámu, z ktorého sú vyrobené špičky duenorth, je rovnako tvrdý ako diamant a tým aj najtvrdší materiál v prírode!

Výnimočne prasknuté plastové držiaky hrotov pri prvom použití sú plne kryté zárukou skrytých chýb. V tomto prípade pošlite tip na adresu nášho zariadenia v Red Pechky a my vám bezplatne pošleme náhradný tip. Na stratené hroty sa nevzťahuje záruka! Za normálnych podmienok častého sezónneho používania, hlavne na snehu a ľade, je životnosť hrotov niekoľko rokov!

Z bezpečnostných dôvodov sú špičky technicky navrhnuté tak, aby bolo možné uvoľnenie z tela protišmyku bez poškodenia gumy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: