Neohodnotené

Nabíjacie svietidlo Fenix PD40R V2.0

Nabíjateľná baterka Fenix PD40R V2.0 ponúka skvelý svetelný výkon až 3 000 lúmenov (ANSI) a 405 metrové podsvietenie vo vrecku s veľkosťou menšou ako 14 centimetrov.

Skladom u dodávateľa
Kód: PD40RV20
Značka: Fenix
€131,90 –9 % €119,90
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky

Nabíjateľná baterka Fenix PD40R V2.0 ponúka skvelý svetelný výkon až 3 000 lúmenov (ANSI) a 405 metrové podsvietenie vo vrecku s veľkosťou menšou ako 14 centimetrov. Súčasťou balenia je aj nabíjateľná Li-ion batéria 21700 s kapacitou 5000 mAh, ktorá je nabíjaná priamo v baterku prostredníctvom moderného USB-C konektora. Fenix PD40R V2.0 má päť rôznych režimov osvetlenia, ktoré sa ľahko prepínajú pomocou vírivého krúžku na hlave lampy. Môže svietiť v najnižšom režime až 88 hodín, čo je takmer 4 dni osvetlenia v jednom kuse. Existujú aj stroboskopické záblesky pre krízové situácie.

Svietidlo je napájané digitálne riadeným konštantným prúdom, ktorý zaručuje konštantný svetelný výkon aj pri znižovaní napätia batérie (pri postupnom vybíjaní). Okrem toho je svietidlo vybavené indikáciou stavu nabitia batérií vedľa nabíjacieho konektora. Baterka Fenix PD40R V2.0 zaujme nielen svojimi kompaktnými rozmermi, ale aj skutočne extrémnym svetelným výkonom. Svietidlo je vhodné najmä na pohyb v ťažkom teréne, vyhľadávanie, vyhľadávanie očí, denné nosenie a bežné domáce použitie.

Parametre nabíjacej lampy Fenix PD40R V2.0
Používa sa high-end led svietidlo SST-70 s životnosťou 50 000 hodín.
Päť režimov osvetlenia: Turbo 3000 lúmenov (2,7 hodiny) -> 1000 lúmenov (3,1 hodiny) -> 350 lúmenov (8,5 hodiny) -> 30 lúmenov (88 hodín) - Strobe 2500 lúmenov (variabilný stroboskop).
Svetelný prietok a časy vytrvalosti sa merajú s batériou 21700 Li-ion 21700 s kapacitou 5000 mAh.
Svietidlo je vybavené inteligentnou ochranou proti prehriatiu.
Digitálne regulované pre konštantný jas, upozornenia na nízku úroveň nabitia batérie.
Ochrana proti náhodnému vloženiu batérie do spätného chodu (opätovný pól).
Hladký parabolický reflektor pre ľahký kužeľ s posvietením 405 metrov (40567 cd).
Rozmery 13,8 cm (dĺžka) x 3,3 cm (priemer reflektora) x 2,6 cm (priemer tela).
Hmotnosť 117 gramov (bez batérie), 189 gramov vrátane batérie.
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, odolný povrch - typ III tvrdo anodizovaný.
Odolnosť proti nárazu padá z výšky 1 meter.
Zapnutie a výber svetelných režimov s otočným krúžkom na hlave lampy.
Schopný stáť sám na rovnom mieste a slúžiť ako sviečka.
Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu.
Výrazné útržky povrchu pre lepšie držanie, konštrukcia zabraňuje zapnutiu lampy na nerovnom povrchu.
Vodotesný a prachovýproteg podľa normy IP68 (testovaný pod vodou v hĺbke 2 metre po 30 minút).
Odnímateľná oceľová pracka s titánovou povrchovou úpravou.
Tvrdená ultračistá sklenená šošovka s antirepresívnym povrchom.
Svietidlo je sprevádzané náramočníkom, puzdrom na opasok, batériou Fenix 21700 s kapacitou 5000 mAh, USB-C káblom a náhradným o-krúžkom.
Lampu je možné zakúpiť aj redukciu ALF-18 pre napájanie z batérie 18650, USB napájací adaptér a USB adaptér, USB adaptér podporujúci rýchle nabíjanie, farebný USB-C kábel, držiak na bicykel, špeciálny držiak na bicykel Fenix, držiak na baterku bikeblock, rotačné puzdro ALC-01, puzdro ALP-10L, puzdro ALP-MT, biely difúzor a prepravný kužeľ.
Použiť
Z továrne môže byť vo vnútri baterky na batérii čierny izolačný kryt. Ak ho chcete zapnúť, otočte ovládací krúžok doprava. Zmena režimov sa vykonáva otočením ovládacieho krúžku (ak chcete zvýšiť výkon doprava, znížiť doľava). V pravej polohe je stroboskop. Ak chcete baterku vypnúť, otočte ju na ľavú krajú.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - ak teplota lampy stúpne nad 65 °C, automaticky začne postupne znižovať výkon, akonáhle teplota lampy klesne pod 65 °C, výkon sa bude postupne zvyšovať.

Indikácia stavu nabitia batérie - pri každom zapnutí sa na tri sekundy aktivuje kontrolka LED vedľa nabíjacieho konektora. Ak je kontrolka LED zelená, batéria je nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, napomenie sa na 25-50%. Červené blikanie znamená, že zostáva menej ako 25 % kapacity batérie.

Nabíjanie - Otvorte gumový kryt nabíjacieho konektora na bočnej strane baterky a pripojte dodaný kábel (konektor USB-C), druhý koniec kábla zapojte do počítača alebo USB adaptéra do elektrickej siete alebo do auta. Počas nabíjania sa indikátor vedľa nabíjacieho konektora rozsvieti načerveno. Po úplnom nabití sa rozsvieti nazelena. Nabíjanie úplne vybitej batérie trvá približne 3 hodiny (s napájacím napájaním 2A).

Upozornenie na vybité batérie - baterka sa automaticky prepne do najnižšieho režimu a kontrolka LED v bočnom tlačidle začne blikať na červeno.

Upozornenie
Zapečatené časti hlavy lampy nezlomte sami, tým sa poruší záruka.
Ak sa ochranné gumové krúžky po dlhom používaní objavia poškodené, vymeňte ich. Krúžky by mali byť tiež mazané, aby sa zabránilo erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude lampa riadne chránená pred vodou.
Ak svietidlo bliká, neprepína sa do režimov vyššieho výkonu alebo sa nesviedne, môže to byť jeden z týchto dôvodov:
Batéria je takmer vybitá, nabite ju.
Kontakty vo vnútri lampy sú upchaté – vyčistite ich vatou namočeným v alkohole.
Zadná časť lampy je voľná, utiahnite ju.
Záruka
Päťročná záruka na baterku, dvojročná záruka na batériu.

Výkon
3000 lm
Po tom, čo
405 m / 165 m
Maximálne 88 hodín
1x 21700 napájanie, USB nabíjanie
Počet režimov 5
Farba svetla biela (5500-6500 K)
Vodotesný IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj Luminus SST-70
Hmotnosť 189 g
Značka Fenix
Kód položky PD40RV20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: