Neohodnotené

Nabíjacie svietidlo Fenix E28R

Baterka Fenix E28R ponúka svetelný tok1500 lúmenov (ANSI) a posvietenie až do výšky 200 metrov.

Skladom u dodávateľa
Kód: E28R
Značka: Fenix
€71,40 –9 % €64,90
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky

Baterka Fenix E28R ponúka svetelný tok1500 lúmenov (ANSI) a posvietenie až do výšky 200 metrov. Vďaka inštalácii najmodernejšej LED Luminus SST-40dosahuje vysoký výkon a posvietenie. Súčasťou balenia je aj nabíjateľná Li-ion batéria 18650 s kapacitou 3400 mAh,ktorá sa nabíjapriamo na baterku prostredníctvom moderného USB-C konektora. Prípadne však svietidlo môže byť napájané aj dvoma jednorazovými batériami CR123A. Fenix E28R má šesť rôznych režimov osvetlenia, ktoré vám umožňujú vybrať si medzi vysokým výkonom a dlhou výdržou (až 73 hodín),ako aj stroboskopickými zábleskami pre krízové situácie. Svietidlo je napájané digitálne riadeným konštantným prúdom, ktorý zaručuje konštantný svetelný výkon aj pri znižovaní napätia batérie (pri postupnom vybíjaní). Existujú aj náznaky stavu nabitia batérií. Tento model je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú najlepšiu veľkosť, cenu a pomer výkonu.

Parametre lampy Fenix E28R
Používa sa najmodernejšia výkonná LED dióda Luminus SST40 so životnosťou 50 000 hodín.
Šesť režimov osvetlenia: 1500 lúmenov (2,1 hodiny) -> 800 lúmenov (2,5 hodiny) -> 350 lúmenov (6 hodín) -> 150 lúmenov (17,25 hodiny) -> 30 lúmenov (73,5 hodiny) -> stroboskop (1500 lúmenov)
Ochrana proti prehriatiu: po 1 minúte prevádzky do najvyššieho režimu 1500 lúmenov samotné svietidlo postupne zníži výkon na 900 lúmenov do 30 sekúnd.
Svetelný prietok a časy vytrvalosti sa merajú pomocou li-ion 18650 batérie 18650 nabitej kapacitou 3400mAh.
Digitálne regulované pre konštantný jas, indikáciu stavu nabitia batérie.
Ako náhradnú batériu si môžete zakúpiť akúkoľvek nabíjateľnú Li-ion batériu typu 18650 s vyvýšeným plus pólom.
Na napájanie je možné použiť aj dve jednorazové lítiové batérie CR123A (nesnažte sa ich dobíjať v baterkách).
Ochrana proti náhodnému vloženiu batérie do spätného chodu (opätovný pól).
Rozmery 10,9 cm (dĺžka) x 2,65 cm (priemer hlavy) x 2,26 cm (priemer tela).
Hmotnosť 66 gramov (bez batérie), 115 gramov vrátane batérie.
Unikátny kolimátor pre dokonalý široký svetelný kužeľ s 200 metrov (9433cd) aftersune.
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, odolný povrch - typ III tvrdo anodizovaný.
Bočné tlačidlo je vybavené diódou indikátora.
Odnímateľná oceľová pracka.
Odolnosť proti nárazu padá z výšky 1 meter.
Baterka má pamäť a vždy sa zapína v poslednom nastavenom režime (nevzťahuje sa na stroboskop).
Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu.
Vodotesný a prachovýproteg podľa normy IP68 (testovaný pod vodou v hĺbke 2 metrov).
Svietidlo je sprevádzané náramočníkom, batériou Fenix ARB-L18-3400, nabíjacím káblom USB-C, náhradným o-krúžkom.
Svietidlo môže byť tiež vybavené USB napájacím adaptérom, USB adaptérom podporujúcim rýchle nabíjanie, USB adaptérom do auta, držiakom na bicykel, špeciálnym držiakom na bicykel Fenix alebo držiakom na baterku BikeBlock, puzdrom ALP-10S, rotačným puzdrom AB02 a puzdrom ALP-MT.
Použiť
Z továrne môže byť vo vnútri baterky na batérii čierny izolačný kryt. Pred prvým použitím ju vyberte z batérie. Ak chcete bočné tlačidlo zapnúť alebo vypnúť, podržte bočné tlačidlo približne 0,5 sekundy. Režimy napájania môžete kedykoľvek počas prevádzky prepnúť stlačením bočného tlačidla. Stroboskop je možné aktivovať podržaním tlačidla na 1,2 sekundy. Krátke stlačenie vypne stroboskop. Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby sa zabránilo spontánnemu zapnutiu, napríklad pri preprave v batožine - dvakrát rýchlo stlačte ovládacie tlačidlo (v rozsahu 0,5 sekundy). Ak chcete tlačidlo odomknúť, znova dvakrát rýchlo stlačte tlačidlo.

Ochrana proti prehriatiu: po 1 minúte prevádzky do najvyššieho režimu 1500 lúmenov samotné svietidlo postupne zníži výkon na 900 lúmenov do 30 sekúnd. Ak lampa prekročí 60 °C, začne každých 10 sekúnd znižovať výkon o 5 %, až kým teplota nebude na bezpečnej úrovni alebo kým sa výkon nezníži na 350 lúmenov. Keď teplota klesne na bezpečnú úroveň, baterka automaticky začne zvyšovať výkon.

Nabíjanie: otvorte gumový kryt nabíjacieho konektora na bočnej strane baterky a zapojte priložený kábel do baterky (konektor USB-C), zapojte druhý koniec kábla do počítača alebo USB adaptér do elektrickej siete alebo do auta (nie je súčasťou dodávky). Počas nabíjania sa bočné tlačidlo rozsvieti načerveno a po úplnom nabití sa zmení na zelené. Po nabití baterky znova dôkladne utesnite nabíjací konektor gumovým uzáverom. Nabíjanie úplne vybitej batérie trvá približne 3 hodiny s použitými napájacími zdrojmi 2A. V prípade núdze sa baterka môže používať aj počas nabíjania, ale k dispozícii bude len režim 30 lúmenov a doba nabíjania bude dlhšia.

Indikácia stavu nabitia batérie: Po krátkom stlačení tlačidla (baterka musí byť vypnutá) sa aktivuje LED indikátor v tlačidle. Ak je kontrolka LED zelená, batéria je nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, napomenie sa na 25-50%. Červené blikanie znamená, že zostáva menej ako 25 % kapacity batérie. Upozornenie na vybitú batériu - bočné tlačidlo bude blikať načerveno a blikajúce svetlo sa automaticky prepne do najnižšieho režimu.

Upozornenie
Zapečatené časti hlavy lampy nezlomte sami, tým sa poruší záruka.
Ak sa používajú jednorazové batérie CR123A, nesnažte sa ich nabíjať na baterku.
Ak sa ochranné gumové krúžky po dlhom používaní objavia poškodené, vymeňte ich. Krúžky by mali byť tiež mazané, aby sa zabránilo erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude lampa riadne chránená pred vodou.
Ak svietidlo bliká, neprepína sa do vyšších režimov alebo sa nesviedne, môže to byť jeden z týchto dôvodov:
Batérie sú takmer vybité – vymeňte ich alebo nabite batériu.
Kontakty vo vnútri lampy sú špinavé – vyčistite ich špongiou nasiaknutou alkoholom.
Špička je voľná – pridajte mazivo do krúžkov cesta a utiahnite.
Záruka
Päťročná záruka na baterku, dvojročná záruka na batériu.

Výkon
1500 lm
Po tom, čo
200 m / 25 m
Maximálne 73,5 hodiny
Napájanie 2x CR123A, 1x 18650, USB nabíjanie
Počet režimov 6
Farba svetla biela (5500-6500 K)
Vodotesný IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj Luminus SST-40
Hmotnosť 115 g
Značka Fenix
Kód položky E28R

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: