Neohodnotené

Nabíjacia čelovka Fenix HM65R-T

Nabíjacia hlavica Fenix HM65R-T je vybavená ľahkým dizajnom zo zliatiny horčíka,vysokou odolnosťou voči vode a pádu,jedinečným dizajnom s dvoma reflektormi a celkovým výkonom až 1500 lúmenov.

Môžeme doručiť do:
22.9.2021
Skladom
Kód: HM65R-T
Značka: Fenix
€109,90 –9 % €99,90
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky

Nabíjacia hlavica Fenix HM65R-T je vybavená ľahkým dizajnom zo zliatiny horčíka, vysokou odolnosťou voči vode a pádu, jedinečným dizajnom s dvoma reflektormi a celkovým výkonom až 1500 lúmenov. Jeden reflektor vytvára dobre zaostrený svetelný lúč s svietivosťou až 170 metrov a druhý reflektor má ľahkú stopu veľmi širokú a hladkú. Svetelný tok diaľkového reflektora je až 1300 lúmenov , širokouhlý reflektor ponúka maximálny výkon 400 lúmenov a neutrálny odtieň svetla. Ovládanie oboch LED diód je navzájom nezávislé, svetlo z oboch reflektorov sa môže voľne kombinovať, aby sa dosiahol svetelný tok až 1500 lúmenov (keď sú obe reflektory zapnuté naraz, ich maximálny výkon je 1150 + 350 lúmenov). Oba svetelné zdroje, vzdialené aj široké, ponúkajú tri režimy osvetlenia. Jedna Li-ion batéria typu 18650 s kapacitou 3500 mAhsa používa na napájanie, ktoré je súčasťou balenia a nabíja sa cez moderný USB-C konektor priamo v hlavovej hlave. V prípade núdze môže byť predná strana napájaná aj dvoma jednorazovými batériami CR123A.

Predná časť je vyrobená zo zliatiny horčíka, ktorá je o tretinu ľahšia ako hliník. Jeho konštrukcia je plne odolná voči prachu a vodotesná až 2 metre hlboko podľa normy IP68, rovnako ako nárazuvzdornépády z výšky 2 metrov. Predná časť je tiež vybavená vylepšenou funkciou predlžovania vytrvalosti. Pri dlhšom používaní jednotlivých svetelných režimov svetlomet postupne znižuje výkon v malých krokoch, aby sa dosiahol dlhší čas osvetlenia. Zníženie výkonu však nie je také významné ako staršie čelá HM65R. Vďaka voliteľnému tvaru svetelného kužeľa je tento model jedným z najlepších a najuniverzálnejších nabíjacích čádok na trhu.

Novinkou tohto modelu je rýchly uťahovací systém popruhu s otočným kolesom, ktorý je nielen rýchly, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka svojej ľahšej hmotnosti a dizajnu je HM65R-T obzvlášť zaujímavý pre beh na chodníkoch. Je vhodný aj na profesionálne využitie a rôzne iné športové aktivity (turistika, kempovanie, cyklistika, lyžovanie, rybolov...), alebo na výlety metrom. Zaručené, že vám dobre poslúži v každej situácii!

Parametre nabíjacej tváre Fenix HM65R-T
Zdrojom svetla vo vzdialenom reflektore je biely LED Luminus SST40, zdrojom v širokom reflektore je Cree XP-G2 S3 s neutrálnym odtieňom svetla, oba s životnosťou 50000 h osvetlenia.
Diaľkový reflektor: 1300 lúmenov (4 hodiny) -> 400 lúmenov (12 hodín) -> 130 lúmenov (24 hodín)
Široké bodové osvetlenie: 400 lúmenov (12 hodín) -> 70 lúmenov (36 hodín) -> 5 lúmenov (300 hodín).
Diaľkový reflektor vytvára svetelný kužeľ s posuvnými 170 m (7261 cd), široké reflektory svietia až do vzdialenosti 54 metrov (737 cd).
Fazelka je dodávaná s nabíjateľnou Li-ion batériou 18650 s kapacitou 3500mAh.
Ako náhradnú batériu si môžete zakúpiť akúkoľvek nabíjateľnú Li-ion batériu Fenix 18650 z našej ponuky.
Na napájanie možno použiť aj dve jednorazové lítiové batérie CR123A (nepokúšajte sa ich dobíjať vpredu).
Z dôvodu mechanickej ochrany pred preliezaním musia mať batérie zdvihnutý plus pól. Preto nie je možné použiť staršie batérie Fenix s plochým plus pólom.
Digitálne ovládanie napájania, indikácia stavu nabitia batérie.
Pri dlhšom používaní jednotlivých svetelných režimov svetlomet postupne znižuje výkon v malých krokoch, aby sa dosiahol dlhší čas osvetlenia.
Nabíjanie cez USB-C konektor, doba nabíjania úplne vybitej batérie je asi 3 hodiny.
Dva spínače pre pohodlnú prevádzku a s možnosťou zablokovania proti náhodnému zapnutiu v batožine.
Headlast môže byť naklonený v niekoľkých krokoch pre nastavenie požadovaného smeru osvetlenia.
Vyrobené z ľahkej a odolnej zliatiny horčíka.
Odolný voči nárazom padá z výšky 2 metre.
Hmotnosť 141 gramov (vrátane batérie), 91 gramov bez batérie.
Vodotesný a prachovýproteg podľa normy IP68 (testovaný pod vodou v hĺbke 2 metre po 30 minút).
Tvrdená ultračistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom.
Balenie obsahuje Li-ion batériu Fenix 18650 3500 mAh, hlavové popruhy, nabíjací usb-C kábel, náhradný o-krúžok.
Je možné si kúpiť sadu čiernych popruhov AFH-02 bez reflexných prvkov. Vhodné napríklad na lov, armádu alebo políciu.
Držiak Fenix ALG-03 je možné zakúpiť pre jednoduchú montáž prilby.
Môžete si tiež kúpiť puzdro Fenix APB-20, veľké puzdro Fenix APB-30, USB napájací adaptér a USB adaptér, USB adaptér, ktorý podporuje rýchle nabíjanie, a farebný žiariaci USB-C kábel.
Používanie fenix HM65R-T
Z továrne môže byť na batérii čierny izolačný uzáver. Pred prvým použitím ju vyberte z batérie.

Diaľkový reflektor je nasuýte podržaním pravého tlačidla (cca 0,5s), široký reflektor je nasuýte podržaním ľavého tlačidla (0,5s). Stlmenie sa vždy zapne do režimu najnižšieho výkonu. Funkcie osvetlenia sa prepínajú krátkym stlačením príslušného tlačidla. Obe svetlomety je možné zasvieteť súčasne.

Indikácia stavu nabitia batérie - Po krátkom stlačení ľubovoľného tlačidla (číslo tváre musí byť vypnuté), sa medzi tlačidlami aktivuje indikátor stavu nabitia batérie LED. Štyri LED indikátory znamenajú, že batéria je nabitá na 80-100%, tri osvetlené 60-80%, dve 40-60%, jedna 20-40% a jedna bliká, čo naznačuje, že batéria je nabitá na menej ako 20%.

Ovládacie tlačidlá môžu byť uzamknuté, aby sa zabránilo spontánnemu zapnutiu, napríklad pri preprave v batožine - v vypnutom stave stlačte obe tlačidlá a podržte ich aspoň 3 sekundy, potom čhlavná bridlica bliká, aby signalizuje zámok. Ak chcete odomknúť, obe tlačidlá musia byť držané znova po tri sekundy.

Ochrana proti prehriatiu: Ak teplota pokrývky hlavy prekročí 65 °C, automaticky zníži výkon v postupných krokoch, až kým sa teplota ne stabilizuje. Akonáhle teplota klesne pod 65°C, výkon sa bude postupne opäť zvyšovať.

Upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie: keď napätie klesne pod určitú hranicu, automaticky sa prepne do režimu nižšej elektrickej energie, ak počas osvetlenia bliká indikátor stavu batérie, batéria je takmer vybitá.

Nabíjanie: Otvorte kryt konektora USB-C a zapojte priložený nabíjací kábel, druhý koniec kábla zapojte do počítača, powerbanky alebo USB adaptéra do elektrickej siete alebo do auta (nie je súčasťou dodávky). Počas nabíjania stavové LED diódy zobrazujú proces nabíjania. Po dokončení nabíjania sa rozsvietia všetky štyri. Úplné nabitie úplne vybitej batérie trvá približne 3 hodiny.

Použitie rotačného kolesa na nastavenie dĺžky hlavového popruhu: Ak chcete utiahnuť popruh, stlačte koliesko a otočte ho v smere hodinových ručičiek. Ak chcete uvoľniť popruh, vytiahnite koliesko a uvoľnite popruh.

Upozornenie
Zapečatené diely neporušujte sami, to poruší záruku.
Používajte iba vysokokvalitné Li-ion batérie 18650, ak sa používajú jednorazové batérie CR123A, nesnažte sa ich nabíjať do tváre.
Ak hlava len bliká, neprepína sa do režimov vyššieho výkonu alebo sa nesvieca, môže to byť jeden z nasledujúcich dôvodov:
Batéria je takmer vybitá – nabite ju alebo vymeňte.
Kontakty vo vnútri tváre sú špinavé – vyčistite ich vatou namočeným v alkohole.
Záruka
Päťročná záruka na tvár a dva roky na batériu.

Výkon 1500 lm
Po 170 m
Maximálne 300 hodín
Napájanie 2x CR123A, 1x 18650, USB nabíjanie
Počet režimov 6
Farba svetla Denné svetlo Biela (5500-6500 K), Neutrálna biela (4000-5000 K)
Vodotesný IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj Cree XP-G2, Luminus SST-40
Hmotnosť 141 g
Značka Fenix
Kód položky HM65R-T

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: