Neohodnotené

Multifunkčný Nôž Leatherman Free T4 NAVY

Je to jeden z najuniverzálnejších nástrojov všetkých čias a okrem kompaktných rozmerov zaručučutívnych maximálny komfort sa môže spoľahnúť na slávnu kvalitu Portlandu za najlepšími multitoolmi na svete. Leatherman FREE T4 je teraz jedným z nich.

Môžeme doručiť do:
1.12.2021
Skladom
Kód: 832879
Značka: Leatherman
€94,54

Veľká vec v malom balení. Napriek tomu by sa dalo nazvať revolučným multitoolom T4 z novej série FREE, ktorá bola navrhnutá so všetkými vašimi problémami pre každodenné, rýchle a bezpečné riešenia. Je to jeden z najuniverzálnejších nástrojov všetkých čias a okrem kompaktných rozmerov zaručučutívnych maximálny komfort sa môže spoľahnúť na slávnu kvalitu Portlandu za najlepšími multitoolmi na svete. Leatherman FREE T4 je teraz jedným z nich.

Ergonomický dizajn umožňuje bezproblémové otváranie a otváranie každého nástroja. Textúra rukoväte pomáha pohodlnejšie uchopiť. Haptická spätná väzba vám dáva istotu, že nástroje sú bezpečne uzamknuté na mieste. Všetky nástroje sa otvárajú rýchlym a pohodlným palcovým kokteilom.

Magnetická konštrukcia poistiek pomáha ľahko a hladko otvárať, minimalizuje trenie a tým aj celkové opotrebenie všetkých nástrojov. Okrem toho vám tento revolučný systém umožňuje pracovať so správnou rýchlosťou a spoľahlivosťou po celé roky s rýchlym prístupom k nástrojom.

Rýchly prístup ku všetkým nástrojom zvonku multitoolu vám umožňuje otvoriť nástroje jednou rukou. Už žiadne zlomené ruky! Uzamykacie a odomykacie nástroje sú vďaka novo navrhnutým magnetickým zámkom úplne bezpečné. Môžete bezpečne sledovať svoju aktuálnu úlohu a nie samotný nástroj.

Balenie obsahuje: inštrukcie, viacnárodné

Parametre

Dĺžka čepele: 5,6 cm

Dĺžka uzavretého nástroja: 9,3 cm

Hmotnosť: 121,9 g

Nástroje

 1. Nôž vyrobený zo 420 HC ocele
 2. Nože s pružinou
 3. Punč
 4. Otvárač fliaš
 5. Páčidlo
 6. Rezač balíkov
 7. Krížový skrutkovač
 8. Stredný skrutkovač
 9. Extra malý skrutkovač
 10. Drevený a kovový notebook
 11. Pinzety
 12. Vymeniteľný klip

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: