Neohodnotené

Multifunkčné kliešte Truss, čierne, Gerber

Obľúbené kliešte Gerber Truss Multitool teraz v čiernej verzii! Komplexný multitool, ktorý obsahuje celkom 17 praktických nástrojov navrhnutých podľa potrieb profesionálnych používateľov. Napriek počtu nástrojov sú kliešte na nosníky kompaktné a celkom ľahké.

Na objednávku
Kód: GE30-001780
Značka: Gerber
€63,17 –12 % €55,67
220319 multifunkcni kleste truss cerne gerber
€63,17 –12 %

Multifunkčné kliešte gerber nosník multitool čierna

Čierna verzia populárneho Multitool Gerber Truss, ktorý bol vytvorený na základe viacúrovňového závesu, ale menej používané nástroje boli odstránené a nahradené inými. Výhodou kliešte Gerber Truss je, že má všetky nástroje prístupné bez toho, aby ich bolo potrebné otvoriť, a každý nástroj je zaistený poistkou.
Predpužové čeľuste kliešte znižujú únavu rúk pri práci. Sú navrhnuté tak, aby zvládli stavebné práce, okolo domu a všetko medzi tým.
Gerber truss multitool čierna bola vytvorená na základe multitool odpruženie celkom 17 praktických nástrojov v malom a kompaktnom tele všetky nástroje sú prístupné bez potreby kliešte na otvorenie nástroje sú zabezpečené poistkou

  • šírka kliešte: 16,7 mm
  • dĺžka kliešte: 165 mm
  • hmotnosť: 238 g


Nástroje na kliešte Gerber Truss Multitool: kliešte, drôtené rozbočovače, nôž s hladkou hranou, nôž so zubatou čepeľou, otvárač fliaš, súbor, pravítko, štíhlejší, nožnice, krížový skrutkovač, malý plochý skrutkovač, pílový stredný plochý skrutkovač, otvárač, klasické kliešte, veľký plochý skrutkovač, odstraňovač izolácie drôtu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: