Neohodnotené

Multifunkčné kliešte Gerber Center-Drive, stříbrné, s bity, nylonové púzdro, box

Revolúcia v podobe multifunkčných kliešte Center Drive! Nový prírastok do rodiny kliešte prináša množstvo funkcií a širokú škálu aplikácií. Hlavnou výhodou je rovný skrutkovač pre klasické bity a dlhá čepeľ vyrobená z vysoko kvalitnej ocele 420HC. Hlavné nástroje sa môžu pohodlne otvárať jednou rukou a vďaka vylepšenému mechanizmu môžete kliešte vytiahnuť a resuste jednoducho palcom. Nemáte radi kompromisy a hľadáte kvalitný multitool, s ktorým zvládnete prakticky čokoľvek?

Na objednávku
Kód: GE31-003173N/SB
Značka: Gerber
€149,96 –19 % €121,56
220499 multifunkcni kleste gerber center drive stribrne s bity nylonove pouzdro box
€149,96 –19 %

REVOLÚCIA V PODOBE CENTER DRIVE Gerber Center-Drive je revolučný doplnok k rodine kliešte. Široká škála funkcií a široká škála použití z neho robia ideálnu voľbu pre každú udalosť.
V porovnaní s konkurenčným viacúčelovým nástrojom je jeho veľkou výhodou skrutkovač spolupáska pre klasické bity, ktoré sú k dispozícii všade, a dlhá čepeľ z uhlíkovej ocele 420HC, ktorá sa rovná mnohým uzatváracím nožom.
Ďalšou výhodou je ovládanie hlavných nástrojov jednou rukou. Prístup k predrezanej kliešte je v Gerberove; ikonický hojdačka zápästia. Vďaka vylepšenému mechanizmu však môžete kliešte vytiahnuť a resusovať jednoducho palcom. Toto je dobré!
Znie to tak logicky, ale až doteraz žiadny viacúčelový nástroj neponúkol veľký, centrovaný skrutkovač pre klasické bity. Zároveň je funkcia skrutkovača jednou z najpoužívanejších na skrutkových kliešte. V prípade nevôľaného skrutkovača však bolo potrebné nástroj neustále re-riadiť v ruke. A kúpiť nejaké špeciálne kúsky? Prečo, ak môžete získať štandardné v každom železiarstve?
Veľa multi-nástrojov sa poškodí, pretože zákazníci používajú svoje nástroje na niečo iné ako na to, čo boli vyrobené. Tak prečo nedáte zákazníkom nástroje, ktoré chcú? To je dôvod, prečo nájdete páčidlo, klinec ťahač, alebo schming na Center-Drive.

 1. kliešte s úzkymi hlavami
 2. klasické kliešte vymeniteľných karbidových rezných hrán (možnosť otáčania 3 krát)
 3. jedno palcové tlačidlo 82 mm
 4. dlhá čepeľ vyrobená z ocele 420HC
 5. nasadené magnetické uchytenie vrtáka
 6. krížový skrutkovač (vrtáka)
 7. náhradný držiak vrtáka (vrátane plochého skrutkovača)
 8. pravítka v centrimetroch a palcoch
 9. otvárač fliaš
 10. páčidlo a klinec
 11. šitie/škrabka
 12. usilovný a bok po boku
 13. ozubená čepeľ
 14. otvorenie bezpečnostného kábla
 15. zámok nástroja


Rýchly pohyb palca a máte k dispozícii veľkú čepeľ, o 30% dlhšiu ako pri iných viacúčelových nástrojoch rovnakej veľkosti. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele HC420. Dobre brúsi a rozumne drží čepeľ.

Parametre

Výrobca Gerber
Materiál čepele 420HC
Vlastnosti Kliešte na ihlu / Ovládanie palca / Rozdeľovače drôtov / Vymeniteľné čepele / Nôž hladkého noža / Zubatý nôž čepele / Bit Attachment / Otvárač fliaš / Uzamykací otvor / Naťahovač na nechty / Pilar / Pravítko / Páčidlo / Zádrž
Hmotnosť 269 g
Materiál puzdra Nylon
Otvorená dĺžka 168 mm / 16 palcov
Uzavretá dĺžka 119 mm / 15 palcov
Počet nástrojov 14

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: