Neohodnotené

Lowa kefa trojuholník

Tripartitná kefa LOWA je ideálnou pomocou na udržanie optimálneho matného vzhľadu obuvi s prísevom a nubbutom. Skladá sa zo štyroch častí s inou funkciou:

Môžeme doručiť do:
25.10.2021
Skladom
Kód: 8306330001
Značka: Lowa
€9,67

Mosadzná drôtená kefa sa používa na sanie na odstránenie odolných škvŕn a oživenie povrchu. Je príliš drsný na nubbuk, nechal by škrabance na nubbuk.

Nylonová kefa je vhodná ako pre sanie, tak aj pre nubek. Zabezpečuje odstránenie voskov o otvorení poréznej štruktúry pádu. V porovnaní s mosadznou kefou je výrazne mäkšia a jemnejšia pri čistení povrchu, čo tiež znamená pomalšiu prácu.

Gumová kefa vyrobená zo surového kaučuku slúži na to, aby konečne obnovila monolitný matný vzhľad zvršku topánky. Môže byť tiež použitý na výrobu lesklých povrchov čiernych. Po chvíli sú na zaspávaní zvyšky vosku, tieto zvyšky sa musia najprv odstrániť nylonovým štetcom.

Tvrdá brúsna guma (predtým používaná pemzou) slúži na odstránenie najúžasnejších škvŕn brúsením tenkej vrstvy sucha. Po brúsení by mala nasledovať impregnácia a po impregnácii konečná úprava gumovou kefkou vyrobenou zo surového kaučuku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: