Neohodnotené

Lovecký Nôž Randy Newberg EBS, Gerber

Ak ste lovec a nemáte tento nôž v výstroji, chýba vám. Randy Newberg EBS Knife je inovatívny lovecký nôž s 3 vymeniteľnými čepeľami, z ktorých každá plní špecifickú funkciu v procese spracovania mäsa. Ale to nie je všetko, čo tento nôž vyniká.

Na objednávku
Kód: GE30-001767
Značka: Gerber
€75,80 –4 % €73,12
254186 lovecky nuz randy newberg ebs gerber
€75,80 –4 %
Randy Newberg EBS Nôž Gerber Randy Newberg má popredné postavenie vo svete lovu zvierat. Roky, ktoré strávil lovom, mu priniesli cenné skúsenosti a odborné znalosti, o ktoré sa chcel podeliť s ostatnými poľovníkmi. Preto sa Randy spojil s gerberskym tímom, aby spolupracovali na vytvorení dokonalého nástroja, ktorý dokáže presne to, čo je potrebné v poľovníckych praktikách, a aby bola jeho práca čo najefektívnejšia. Randy Newberg EBS predstavuje nôž s 3 vymeniteľnými čepeľami vyrobenými z nehrdzavejúcej ocele 440C. Každá z týchto čepelí má potom špecifickú funkciu a polohu v procese spracovania mäsa.
Okrem toho je to vylepšená verzia tradičného konceptu nožov s vymeniteľnou čepeľou, pretože tu sa nepoužívajú jednorazové čepele. Split Sec Tech zmena ® je rýchla, jednoduchá a potrebuje len tlačidlo.

Ak sa pozrieme bližšie, nôž EBS s pevnou konštrukciou mácelkom 3 čepele, ktoré sú:

  • čepele pre takzvaný backstrap (rez pozdĺž chrbtice zvieraťa) s hladkou čepeľou
  • uchytenie čepelí hladkou čepeľou
  • viacúčelové čepele so zasiate čepeľou


Medzi ďalšie výhody tohto loveckého noža nepochybne patrí ergonomická rukoväť, ktorá vďaka svojmu tvaru a použitému materiálu poskytne maximálny komfort a bezpečnosť pri práci. Zároveň je ľahký vďaka svojmu jedinečnému skeletizovanému dizajnu. V noci oceníte aj reflexné označenie na rukoväti, ktoré výrazne uľahčí možné hľadanie noža.
Lovecký nôž Randy Newberg s vymeniteľnými čepeľami je dodávaný s porukovou schránkou Quiet Carry, ktorá umožňuje bezpečné skladovanie a tiché nosenie celej súpravy. Obsahuje lovecký nôž s 3 vymeniteľnými čepeľami pevnou konštrukciou, každá čepeľ vykonáva špecifickú funkciu hladká a nasadená čepeľ rýchla výmena čepele pomocou technológie split sec® ergonomická rukoväť ponúka maximálny komfort a bezpečnosť kostrového dizajnu na zníženie celkovej hmotnosti kompletnej sady uloženej v tichej skrinke na prenášanie.
Materiál čepele: nerezová oceľ 440C Ak máte záujem o tento produkt, nezabudnite sa pozrieť na ďalší multifunkčný lovecký nástroj DTS, ktorý bol vytvorený nadržanou spoločnosťou Newberg v spolupráci so značkou Gerber.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: