Neohodnotené

LED Svietidlo LedLenser P6R CORE QC

Kompaktná vrecka LEDLENSER P6R QC je vybavená technológiou, ktorá produkuje štyri rôzne farebné svetlá. Preto je obzvlášť populárny medzi poľovníkmi, ktorí okrem klasického bieleho svetla (s výkonom do 270 lm) budú tiež používať červené svetlo (pre oslňujúce nočné osvetlenie), zelené svetlo (na sledovanie hry) a modré svetlo (na sledovanie).

Skladom u dodávateľa
Kód: 502517
Značka: LedLenser
€58
pictureprovider (9)
Novinka

Kompaktná vrecka LEDLENSER P6R QC je vybavená technológiou, ktorá produkuje štyri rôzne farebné svetlá. Preto je obzvlášť populárny medzi poľovníkmi, ktorí okrem klasického bieleho svetla (s výkonom do 270 lm) budú tiež používať červené svetlo (pre oslňujúce nočné osvetlenie), zelené svetlo (na sledovanie hry) a modré svetlo (na sledovanie).  Nabíjateľná batéria trvá na jedno nabitie až 120 hodín. Svietidlo je tiež vybavené farebným stroboskopom a vďaka IP5 je odolné voči prachu a striekajúcej vode.

Parametre
KONŠTANTNÝ AKTUÁLNY PROGRAM

Dosah svetla: -/335 /220/ 80 m

Svetelný prietok: - /270/ 120/ 15 lm
Svetelné funkcie: Nízky výkon, Stredný výkon, Napájanie, Strobe

Čas osvetlenia: - /5/ 14/110 h

Ostatné

Dĺžka: 157 mm

Hmotnosť: 207 g

Batéria: 1 x Li-ion 3,7V

Nabíjanie: Áno

LED: LED dióda s vysokým výkonom

Certifikát trvanlivosti: IP54

Kapacita batérie: 2500 mAh

CRI (index vykresľovania farieb): 80

Teplota svetla: 6500 K

Skúška pri vysokom páde: 1,5 m

Vlastnosti: Viacfarebný strobo

Technológia

Systém rozšíreného zaostrenia

Kombináciou objektívu a reflektora bola vytvorená jedinečná technológia, ktorá nemá vo svete obdobu

Tým sa vytvorila reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie svetelného lúča s hladkým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla na ostrý lúč a naopak. Brúsenie sa vykonáva jednoduchým pohybom hlavy lampy dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozmazanie). Baterky LEDLENSER sú jediné na svete, ktoré používajú princíp lomu svetla. Bežné svietidlá odrážajú len svetlo z odrazových plôch vo vnútri hlavy svietidla.

Medzinárodné patenty AFS:

Číslo patentu Čína: ZL 200680000752.1Patent-No. Európa: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. Hongkong: 1108730

Pozlátené kontakty

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Boli vojny o zlato, okrádanie a vraždenie ľudí. Dnes sa čoraz viac naučíte, že zlato je vynikajúci elektrický vodič a je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v jeho schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70 % porúch svetelného zdroja možno pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérie.  Preto majú lampy LEDLENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu budú baterky LEDLENSER trvať desaťročia.

Materiály žiaroviek sa líšia aj svojou elektrickou vodivosťou. Pri vysokých zaťaženiach sú niektoré vodiče vyhrievané a v dôsledku toho sa zvyšuje odpor v takomto materiáli, napätie klesá a tečúca energia sa transformuje na teplo, čo je žiaduce pre elektrický ohrievač, ale s lampami je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty, ale nesmie byť dodávaná do LED diódy. Mnohí konkurenční výrobcovia používajú lacné kontakty, čo výrazne ovplyvní výkon baterky a jej čas používania. Vďaka pozlátených kontaktoch trvá elektronika ledlenser lampy desaťročia.

Rýchle zaostrenie

Rýchle zaostrenie

Viacfarebné svetlo

Duálny výkon

Technológia duálneho zdroja energie je veľmi praktickou vlastnosťou pre dlhé cesty. Umožňuje používať ako zdroj napájania originálnu nabíjateľnú batériu alebo ceruzkové batérie. Kontrolka automaticky detekuje pripojený zdroj a nastavuje výkon na základe jeho parametrov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: