Neohodnotené

LED Svietidlo LedLenser P18R WORK

LEDLENSER P18R WORK je nabíjateľná (cez USB) baterku s intuitívnym ovládaním.

Ponúka extrémny svetelný výkon až 4500 lm s dosiek do vzdialenosti až 720 metrov.

Skladom u dodávateľa
Kód: 502188
Značka: LedLenser
€177,30
pictureprovider (12)
Novinka

Nové ručné svietiace svietidlo série Ledlenser P ponúkajú celý rad vysokokvalitných pracovných bateriek pre použitie aj v najnáročnejších pracovných prostrediach.

LEDLENSER P18R WORK je nabíjateľná (cez USB) baterku s intuitívnym ovládaním.

Ponúka extrémny svetelný výkon až 4500 lm s dosiek do vzdialenosti až 720 metrov.

Je odolný voči ip54. Jeho odolnosť sa zvyšuje pogumovanou telesom, ochranným tvrdeným sklom. Je odolný voči kvapalinám a chemikáliám.

Ponúka rýchle zaostrenie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus System, ako aj plynulé stmienie svetelného výkonu.

Technológia Smart Light vám umožňuje nastaviť baterku individuálne podľa daných potrieb používateľa.

Baterku je možné dobiť pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom.

Baterka je vybavená prepravnou zámkou, indikátorom batérie, technológiou Flicker Free, ktorá zabraňuje blikaniu svetla, pamäťovej funkcie a technológii núdzového svetla, ktorá prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie, keď je batéria 25% nízka.

Vzťahuje sa na ne predĺžená 7-ročná záruka.

VIDEO TUTORIÁL: https://www.youtube.com/watch?v=Kmf3SOlq9ww&feature=emb_title

Parametre
KONŠTANTNÝ PRÚD

Dosah svetla: 720/ 420/ 260/ 50 m

Svetelný prietok: 4500/ 2600/ 1000/ 30 lm
Svetelné funkcie: Bliká, Zosilnie, Nízky výkon, Stredný výkon, Napájanie, Pozícia, S.O.S., Strobe

Čas osvetlenia: 2,5 /4,5/ 70 h

Ostatné

Dĺžka: 183 mm

Hmotnosť: 669 g

Batéria: Li-ion

Nabíjanie: Áno

LED: Xtreme LED

Certifikát trvanlivosti: IP54

Kapacita batérie: 3000 mAh

Funkcie:

Možnosť stmienia
Prepravná zámka
Flicker zadarmo
Pamäťová funkcia
záložné svetlo - keď je batéria na 25% nízka, prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie.

CRI (index vykresľovania farieb):70

Teplota svetla: 4700-5500 K

Skúška pádom z výšky: 1 m

Technológia

Systém rozšíreného zaostrenia

Kombináciou objektívu a reflektora bola vytvorená jedinečná technológia, ktorá nemá vo svete obdobu

Tým sa vytvorila reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie svetelného lúča s hladkým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla na ostrý lúč a naopak. Brúsenie sa vykonáva jednoduchým pohybom hlavy lampy dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozmazanie). Baterky LEDLENSER sú jediné na svete, ktoré používajú princíp lomu svetla. Bežné svietidlá odrážajú len svetlo z odrazových plôch vo vnútri hlavy svietidla.

Medzinárodné patenty AFS:

Číslo patentu Čína: ZL 200680000752.1Patent-No. Európa: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. Hongkong: 1108730

Pozlátené kontakty

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Boli vojny o zlato, okrádanie a vraždenie ľudí. Dnes sa čoraz viac naučíte, že zlato je vynikajúci elektrický vodič a je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v jeho schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70 % porúch svetelného zdroja možno pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérie.  Preto majú lampy LEDLENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu budú baterky LEDLENSER trvať desaťročia.

Materiály žiaroviek sa líšia aj svojou elektrickou vodivosťou. Pri vysokých zaťaženiach sú niektoré vodiče vyhrievané a v dôsledku toho sa zvyšuje odpor v takomto materiáli, napätie klesá a tečúca energia sa transformuje na teplo, čo je žiaduce pre elektrický ohrievač, ale s lampami je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty, ale nesmie byť dodávaná do LED diódy. Mnohí konkurenční výrobcovia používajú lacné kontakty, čo výrazne ovplyvní výkon baterky a jej čas používania. Vďaka pozlátených kontaktoch trvá elektronika ledlenser lampy desaťročia.

Systém magnetického náboja

Magnetické nabíjanie pomocou magnetického konektora.

Núdzové svetlo

Núdzové svetlo

Keď je baterka pripojená k nabíjacej stanici, automaticky sa zapne v prípade výpadku napájania. Svetlo vám pomôže navigovať a napríklad nájsť poistkovú skrinku.

Systém regulácie teploty

Systém regulácie teploty chráni baterku pred prehriatím

Rýchle zaostrenie

Inteligentná svetelná technológia

Rôzne oblasti použitia si vyžadujú individuálne nastavenie svietidiel a jednotlivých funkcií. Z tohto dôvodu bola vytvorená nová technológia"SMART LIGHT TECHNOLOGY" alebo Smart Light Technology. Skratka SLT.

Technológia X-LENS

Úlohou technologického lídra je stále vyvíjať nové technológie. Ak skombinujete najlepšiu technológiu s vynikajúcim dizajnom a pridáte k tomu niečo netradičné, stáva sa, že niekedy vytvoríte malý kúsok mágie. Technológia X-LENS znásobuje výhody systému ADVANCED FOCUS SYSTEM a zvýrazňuje technológiu lámp na nový rozmer. Objektív bol opäť optimalizovaný pomocou zložitých výpočtov na synchronizáciu niekoľkých LED diód a ich svetelných lúčov. Presnosť a výkon sa potom stali logickým výsledkom tohto vývoja. Baterky s touto technológiou poskytujú nezabudnuteľný zážitok a neuvedomíte si, že používate baterky s viacerými LED diódami. Baterky s touto technológiou prekvapia každého. Nielen verejnosť, ale aj odborníci. Sústredenie svetla je samozrejmosťou.

Nabíjateľné svietidlo

Táto ikona indikuje nabíjateľnú lampu.

BEZ BLIKANIA

Pokročilá technológia, ktorá zabraňuje nežiaducemu blikaniu svetla a nežiaducim stroboskopickým efektom (ktoré sú viditeľné napríklad pri snímaní baterky fotoaparátom alebo fotoaparátom).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: