Neohodnotené

LED Svietidlo LedLenser P14

Doménou ručnej lampy Ledlenser P14 je funkcia Dynamic Switch, ktorá umožňuje prepínať medzi tromi úrovňami jasu svetla v milisekundách. Pre túto funkciu je baterka populárna napríklad u policajtov, ktorí potrebujú rýchlo prepínať medzi režimami na možnú žiaru útočníka.

Môžeme doručiť do:
21.9.2021
Skladom
Kód: 500902
Značka: LedLenser
€66,33 –21 % €52,70
pictureprovider (1)
€66,33 –21 %

Dynamické svetlo

Doménou ručnej lampy Ledlenser P14 je funkcia Dynamic Switch, ktorá umožňuje prepínať medzi tromi úrovňami jasu svetla v milisekundách. Pre túto funkciu je baterka populárna napríklad u policajtov, ktorí potrebujú rýchlo prepínať medzi režimami na možnú žiaru útočníka. Moderný systém zaostrovania tiež umožňuje veľmi rýchlo prepnúť ostrý svetelný lúč na široký svetelný kužeľ na osvetlenie veľkých plôch. Veľmi úsporná a ekologická prevádzka je zabezpečená len štyrmi ceruzkovými batériami, ktoré zabezpečujú výkon baterky s hrúbkou až 800 lm s pos. V úspornom režime môže baterka s hmotnosťou 350 gramov a dĺžkou 198 cm trvať až 50 hodín.  Môžete prepínať medzi režimami plného osvetlenia, energeticky úsporným osvetlením a takzvaným posilňovačom – krátkodobé zosilnenie intenzity svetla na 110% jednoduchým podržaním prepínača. Lampa je odolná voči otrasom, prachu a vode. Pozlátené kontakty poskytujú lampe extrémnu odolnosť voči korózii. Na svietidlo sa vzťahuje 7-ročná záruka.

Balenie obsahuje: baterku, 4x AA batériu, puzdro, slučku, nálepku 100% originál, inštrukcie

Parametre
PROGRAM ÚSPORY ENERGIE

Dosah svetla: 350/230/110 m

Svetelný prietok: 800/250/40 lm

Doba osvetlenia: 1/4/50 h

Ostatné

Dĺžka: 198 mm

Hmotnosť: 350 g

Batéria: 4xAA 1,5 V

Nabíjanie: Nie

LED: LED dióda high-end

Certifikát trvanlivosti: IPX4

Technológia

Systém rozšíreného zaostrenia

Kombináciou objektívu a reflektora bola vytvorená jedinečná technológia, ktorá nemá vo svete obdobu

Tým sa vytvorila reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie svetelného lúča s hladkým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla na ostrý lúč a naopak. Brúsenie sa vykonáva jednoduchým pohybom hlavy lampy dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozmazanie). Baterky LEDLENSER sú jediné na svete, ktoré používajú princíp lomu svetla. Bežné svietidlá odrážajú len svetlo z odrazových plôch vo vnútri hlavy svietidla.

Medzinárodné patenty AFS:

Číslo patentu Čína: ZL 200680000752.1Patent-No. Európa: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. Hongkong: 1108730

Dynamický prepínač

Dynamické spínače. Jednou z požiadaviek profesionálov je, že chcú upraviť jas alebo programy na baterku pohodlne a veľmi rýchlo. To ponúka nový systém dynamického prepínača, ktorý vám umožní nastaviť jas baterky tak rýchlo, ako jej funkcie v milisekundách.  Uveďte príklad na lampe P7.  Predpokladajme, že ste policajt a skontrolujte doklady opitého vodiča v pohotovostnom režime. V momente, keď si uvedomíte, že vodič má v úmysle odísť alebo vás napadnúť, jemne stlačíte vypínač a oslníte útočníka 200 lúmenmi. S najväčšou pravdepodobnosťou, budete musieť použiť zbraň alebo obušok a budete mať dostatok času na upokojenie vodiča.

Pozlátené kontakty

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Boli vojny o zlato, okrádanie a vraždenie ľudí. Dnes sa čoraz viac naučíte, že zlato je vynikajúci elektrický vodič a je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v jeho schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70 % porúch svetelného zdroja možno pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérie.  Preto majú lampy LEDLENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu budú baterky LEDLENSER trvať desaťročia.

Materiály žiaroviek sa líšia aj svojou elektrickou vodivosťou. Pri vysokých zaťaženiach sú niektoré vodiče vyhrievané a v dôsledku toho sa zvyšuje odpor v takomto materiáli, napätie klesá a tečúca energia sa transformuje na teplo, čo je žiaduce pre elektrický ohrievač, ale s lampami je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty, ale nesmie byť dodávaná do LED diódy. Mnohí konkurenční výrobcovia používajú lacné kontakty, čo výrazne ovplyvní výkon baterky a jej čas používania. Vďaka pozlátených kontaktoch trvá elektronika ledlenser lampy desaťročia.

IPX4-8 Trvanlivosť

LEDLENSER vás nesklame v snehu a daždi.
ODOLNOSŤ PROTI NÁRAZU
Svietidlá sú odolné voči pádu z výšky.
Stretávajú sa so všetkými lampami.

Modulárny systém

Modulárny systém uľahčuje výmenu chybnej časti v čase poruchy baterky. Tento systém tiež uľahčuje čistenie baterky pri extrémnom používaní. Ak sa napríklad batérie vybíjajú, je potrebné vymeniť len skrinku na batériu a baterku môžete používať neobmedzene.

1. Dynamický spínač 2. Skrinka na batériu 3. Teleso svietidla 4. Rýchlostné zaostrenie 5. Objektív reflektora 6. Hlava svietiatého svetla 7. LED čip s chladením 8. Pozlátené kontakty 9. Vodotesný uzáver lampy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: