Neohodnotené

Vreckový ohrievač MFH

Môžeme doručiť do:
1.2.2022
Skladom
Kód: 24703
Značka: MFH
€10,42 –40 % €6,25
44710 kapesni ohrivac mfh
Výpredaj
€10,42 –40 %

Benzínový ohrievač, pracuje na princípe spaľovania benzínových výparov. Uložené v bavlnenom vrecku, môžu byť uložené vo vreckách, poskytuje až 12 hodín tepla.

Návod na použitie : 1. Odstráňte horný kryt. 2. Odstráňte horľavú sieťovinu a potom uchopte ohrievač za kovový kryt. Nikdy nie pre samotný horák. 3. Teraz naplňte ohrievač benzínom do zapaľovača. Pomaly ho nalejte priamo na vatu, ktorá je naplnená celým telom ohrievača. Uistite sa, že benzín nepretečú. Potom ohrievač prepnite a nechajte prebytočný benzín krátko drimmer. Utrite krk ohrievača, kým sa nevysuší. 4. Zasuniete mriežku späť. 5. Pripojte k mriežke osvetlenú zhodu (ľahšiu). Rozsvieti sa to. Avšak, to nevydáva žiadny plameň, len to bude horúce. Preto ho nechajte zohriať aspoň 5-10 sekúnd. Potom ho zakryte kovovým vekom ohrievača. 6. Nakoniec vložte ohrievač do textilného vrecka. Teraz je vreckový ohrievač pripravený.

Upozornenie:

  • Benzínová náplň stačí na približne 10-12 hodín vykurovania.
  • Činnosť ohrievača môže byť prerušená odstránením mriežky.
  • Vložte ho do popolníku a nechajte ho vychladnúť.
  • Benzín používajte len pre zapaľovače alebo čistý benzín. (Neodporúča sa žiadny iný horľavý materiál, ako je bežný benzín, petrolej atď.)
  • Mriežka ohrievača musí byť stále suchá. A nikdy sa nesmie chovať benzínom.
  • Po rozliatí sa mriežka zapáli a vytvoria sa plamene, čo môže spôsobiť požiar.
  • Pre najlepšie použitie je dobré udržať ohrievač stále v textilnom obale, aj keď je v prevádzke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie