Neohodnotené

Impregnace Lowa Water Stop Pro Spray 300ml

Môžeme doručiť do:
28.9.2021
Skladom
Kód: 8308020111
Značka: Lowa
€9,50

LOWA WATERSTOP PRO je sprejový prípravok na ošetrenie obuvi so zvrškom z usne a textilu. Výrobok nemení farbu pokožky a zachováva originálny matný vzhľad v nubbut a suede. Mal by sa však používať častejšie ako krémy a gély, aspoň raz týždenne s použitím obuvi a vždy pri každom sušení mokrej obuvi.

Pokyny: Sprej sa prednostne aplikuje na mokrú obuv, čo uľahčuje penetráciu prípravku do kože. Po ľahkom vstrekovaní počkajte, kým kvapalina nasiakne do ošetreného materiálu (koža, tkanina) a potom znova zopakujte postrek. Začlenenie kvapaliny do ruky pomáha urýchliť proces. Obuv je pripravená na použitie po postreku, ktorý trvá niekoľko hodín. Najlepšie je ošetriť topánky večer a nechať ich namočiť a vysušiť sprej cez noc.

Nebezpečenstvo.

Obsahuje uhľovodíky,C6-C7,n-alkány, izoalkány, cyklické, <5% n-hexán

Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom, pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Dráždi pokožku. Môže spôsobiť ospalosť alebo závrat. Škodlivé pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte obal alebo štítok na výrobku poruke. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte informácie na štítku. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Ak sa necítite dobre, vyhľadajte lekársku pomoc/liečbu. Neprepichovať ani horieť ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Obchod zamknutý. Odstráňte obsah/balenie na mieste zberu nebezpečného odpadu.

Balenie: mechanický postrekovač, obsah 300 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: