Neohodnotené

Gerber Tri-Tip Mini Cleaver - Black

Kompaktný mini sekáč od amerického výrobcu Gerber je vhodný nielen v kuchyni! Obsahuje čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 73 mm, textúrovaná hliníková rukoväť a puzdro kydex s dvoma možnými pozíciami na prenášanie

Na objednávku
Kód: GE30-001665
Značka: Gerber
€35,38 –6 % €33,29
443318 gerber tri tip mini cleaver black
€35,38 –6 %

Gerber Tri-Tip Mini Cleaver Mini Cleaver Cleaver cleaver sekáč nie je len pre kuchyňu, to vám pomôže vyriešiť mnoho ďalších úloh.

Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 7Cr17MoV má dve nabrúsené čepele - dláto a hladkú čepeľ dláta. Čepeľ je vsuvná s robustnými hliníkovými rukoväťami s textúrou, ktorá zaisťuje väčšiu priľnavosť a sekáčik sa pevne drží v ruke.
Sekáčik Tri-Tip je dodávaný s praktickým puzdrom kydex s dvoma variantmi opotrebenia - rukoväťou nadol alebo nahor. Rukoväť má tradične paracord otvor, ktorý vám umožní nosiť sekáčik, napríklad okolo krku alebo pripnutý k zariadeniu.

Hlavnými rysmi kompaktného dláta Gerber Tri-Tip sú dve nabrúsené čepele - dláto + hladká čepeľ dláta, robustná hliníková rukoväť s textúrou, praktické puzdro kydex zahrnuté v balení paracordového otvoru, materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ 7Cr17MoV, dĺžka čepele: 73 mm, hrúbka čepele: 5 mm, celková dĺžka: 174 mm, materiál rukoväte: textúrovaný hliník, materiál skrinky: Kydex, hmotnosť bez obalu: 167 g, hmotnosť s puzdrom: 272 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: