Neohodnotené

Filtračné fľaša Lifesaver LIBERTY - MODRÁ

Filtrujte a čistite fľašu s vodou. Ak je odrezaná od spoľahlivého zdroja čistej vody, fľaša LifeSaver Liberty vám poskytne tekutiny z prírodných zdrojov, ako sú rieky, rybníky, jazerá a ďalšie.

Kód: LB-LI-BL
Značka: Lifesaver
€119,67

Filtrujte a čistite fľašu s vodou. Ak je odrezaná od spoľahlivého zdroja čistej vody, fľaša LifeSaver Liberty vám poskytne tekutiny z prírodných zdrojov, ako sú rieky, rybníky, jazerá a ďalšie. Filtračná membrána môže z vody odstrániť baktérie, čistiace gumy a vírusy. S filtrami LifeSaver budete mať veľa tekutín aj v najnáročnejších prostrediach. Či už ste na kempingovom výlete alebo čelíte prírodnej alebo humanitárnej katastrofe. Ideálne pre kempovanie, cestovanie, pešiu turistiku alebo akúkoľvek outdoorovú aktivitu, kde potrebujete cestovať s množstvom tekutín, ale ľahkých

Filter pracuje na princípe tlakovej nádoby s ručným čerpadlom. Súčasťou balenia je aj 1,5 m dlhá hadica na odsávanie vody priamo z prírodného zdroja (rieka, jazero atď.) To umožňuje ľahší prístup k vode bez potreby soable rúk, možnosť filtrovania väčších objemov vody naraz do iných pripravených nádob. Filter môže byť priskrutkovaný priamo na väčšinu štandardizovaných fliaš so širokým hrdlom (CamelBak, atď.) a môže filtrovať až 2000 litrov vody rýchlosťou asi 1,2 l / min.

Obsah balenia: vymeniteľná filtračná kazeta, vymeniteľný filter s aktívnym uhlom na odstránenie pachov a pachov z vody.

Kapacita filtra: Baktérie Log 6 (99.9999%), Log 4 vírusy (99.99%) a cysty Log 3 (99,9 %)

Failsafe – technológia automatického vypnutia systému v prípade potreby výmeny filtračnej kazety. Jednoduché a intuitívne ovládanie: Plnenie, filtrovanie, pitie!
Nie je potrebné merať, žiadne dlhé čakanie, žiadna chémia a nepríjemné chute a vône.

  • Vyrobené vo Veľkej Británii.
  • Materiály a odpadové vody neobsahujú BPA ani BPS.
  • Obsah fľaše 400 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: