Neohodnotené

Čelovka LedLenser H5R Work

Nové svetlomety série Ledlenser H ponúkajú rad high-end lámp s označením WORK pre použitie aj v najnáročnejších pracovných prostrediach.

Môžeme doručiť do:
28.9.2021
Skladom
Kód: 502194
Značka: LedLenser
€83 –20 % €66
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky
H5R work
€83 –20 %

Ledlenser H5R WORK pracovné svetlomety sú kompaktné nabíjateľné svietidlo s technológiou, ktorá zabraňuje účinku blikajúce lightflicekr zadarmo). Ponúka rýchle zaostrenie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus System, ako aj plynulé stmienie svetelného výkonu pomocou otočným tlačidlom. Hlava lampy je závesná pod uhlom 160°, čo poskytuje vysokokvalitné osvetlenie presne podľa potreby užívateľa. Dá sa tiež ľahko odstrániť a oddeliť od čelenky. V priebehu niekoľkých sekúnd zmeníte predné svetlo na praktickú ručnú baterku. Vďaka inovatívnej technológii FLEX SEALING TECHNOLOGY a vďaka ochrannej ochrane a ochrannému skle je svietidlo ip67 odolné voči prachu, pádu a ponoreniu do vody po 30 minút do hĺbky jedného metra. Baterku je možné dobiť pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom. Svietidlo je vybavené prepravnou zámkou, indikátorom batérie, technológiou Flicker Free, ktorá zabraňuje blikaniu svetla, pamäťovej funkcii a technológii spätného osvetlenia, ktorá prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie, keď je batéria 25% nízka. Súčasťou balenia sú aj upevňové svorky prilby, pomocný zaostrový krúžok a priehľadná silikónová čelenka prilby. Svietidlo je tiež vybavené ďalšími unikátnymi technológiami Ledlenser.

Balenie obsahuje: nabíjateľná batéria, upevňovacie svorky prilby, pomocný zaostrovací krúžok, magnetický nabíjací kábel, priehľadná silikónová čelenka

Parametre
KONŠTANTNÝ PRÚD
Dosah svetla: 200/150/30 m
Svetelný prietok: 500/300/15 lm
Svetelné funkcie: Zosilnie, Napájanie, Nízky výkon
Svetelný čas: 2/45 h

Ostatné
Hmotnosť: 188 g
Batéria: Li-Ion
Kapacita batérie: 1800 mAh
LED: LED dióda s vysokým výkonom
CRI (index teploty farieb): 80
Certifikát trvanlivosti: IP67

Funkcie:
Možnosť stmienia
Prepravná zámka
Flicker zadarmo
Pamäťová funkcia
Svetlo zálohovania
Teplota svetla: 3700-4400 K
Skúška pádom z výšky: 3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: