Neohodnotené

Čelovka LedLenser H15R WORK

Nové svetlomety série Ledlenser H ponúkajú rad high-end lámp s označením WORK pre použitie aj v najnáročnejších pracovných prostrediach.

Kód: 502196
Značka: LedLenser
€173 –20 % €138,27
Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky

Pracovný svetlomet Ledlenser H15R WORK je kompaktná nabíjateľná baterka s prirodzeným svetlom (CRI) a technológiou Flicker Free. Ponúka rýchle zaostrenie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus System, ako aj plynulé stmienie svetelného výkonu pomocou otočným tlačidlom. Hlava lampy je závesná tak, aby poskytovala vysokokvalitné osvetlenie presne podľa potreby užívateľa. Dá sa tiež ľahko odstrániť a oddeliť od čelenky. V priebehu niekoľkých sekúnd zmeníte predné svetlo na praktickú ručnú baterku. Vďaka inovatívnej technológii FLEX SEALING TECHNOLOGY a vďaka ochrannej ochrane a ochrannému skle je svietidlo ip67 odolné voči prachu, pádu a ponoreniu do vody po 30 minút do hĺbky jedného metra. Baterku je možné dobiť pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom. Svietidlo je vybavené prepravnou zámkou, indikátorom batérie, pamäťovou funkciou a technológiou spätného svetla, ktorá prepne baterku do úsporného režimu pre najdlhšiu možnú výdrž batérie pri vybití batérie na 25 %. Súčasťou balenia sú aj upevňové svorky prilby, pomocný zaostrový krúžok a priehľadná silikónová čelenka prilby. Svietidlo je tiež vybavené ďalšími unikátnymi technológiami Ledlenser.

Obsah balenia:nabíjateľná batéria, remeňová svorka, predlžovací kábel, upevňovacie svorky, pomocný zaostrovací krúžok, magnetický nabíjací kábel, priehľadná silikónová čelenka

Parametre
KONŠTANTNÝ PRÚD
Svetelný prietok: 2500/1000/20 lm
Svetelné funkcie: Zosilnie, Napájanie, Nízky výkon
Dosah svetla: 250/170/20 m
Svetelný čas: 4/70 h

Ostatné
Hmotnosť: 413 g
Batéria: Li-Ion
Kapacita batérie: 4800 mAh
LED: Xtreme LED
CRI (index teploty farieb): 90
Certifikát trvanlivosti: IP67

Funkcie:
Možnosť stmienia
Prepravná zámka
Flicker zadarmo
Pamäťová funkcia
Svetlo zálohovania
Teplota svetla: 3700-4400 K
Skúška pádom z výšky: 3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: