Neohodnotené

Bresser Pirsch 8x56

Populárny lovecký teleskop Condor bol inovovaný koncom roka 2011 so zmenou dizajnu a optických častí. Teraz má Condor masívnejšiu priľnavosť s robustným pogumovaním a vynikajúcou ergonómiou.

Skladom u dodávateľa
Kód: 17-20856
Značka: Bresser
€400 –9 % €362,46
117886 bresser pirsch 8x56
€400 –9 %

Populárny lovecký teleskop Condor bol inovovaný koncom roka 2011 so zmenou dizajnu a optických častí. Teraz má Condor masívnejšiu priľnavosť s robustným pogumovaním a vynikajúcou ergonómiou.

 • Vodotesný ďalekohľad naplnený dusíkom vhodný najmä na lov alebo pozorovanie prírody v zlých svetelných podmienkach
 • Ďalekohľad je vybavený takzvaným vnútorným zaostrovacím systémom, v ktorom nie je pohyb vonkajších častí, čo výrazne prispieva k vyššej spoľahlivosti a trvanlivosti - na rozdiel od iných modelov - pozri. porovnanie nižšie
 • Veľmi kompaktné rozmery prispievajú k vynikajúcej ergonómii a uľahčujú ich nosenie po celý deň - v porovnaní s Jagd 8x56 a Linear 8x56
 • Povrch ďalekohľadu je chránený silným protišmykovým pogumovaním s veľmi dobrou priľnavosťou
 • Lineárna konštrukcia so strechou bak4 prs
 • Zorné pole 6.13° a zorné pole šírka 107m/1000m
 • Viaceré vrstvy FMC proti oslneniam na všetkých optických povrchoch zaisťujú jasný a ostrý obraz aj v okrajoch zorného poľa
 • Tesné krúžky pre vysokú odolnosť voči tečúcej vode umožnia bezproblémové používanie ďalekohľadu aj vo veľmi náročných klimatických podmienkach - v daždi, hmle atď.
 • Veľká skrutka čepele je pogumovaná, s jemným a dlhým chodom, ľahko sa používa v rukaviciach
 • Teleskop je vybavený otočnými očami, ktoré je možné nastaviť do 3 rôznych polôh, takže ho môžu bez strachu používať aj ľudia s okuliarmi bez toho, aby ich museli skenovať.
 • Dioptrická korekcia sa tradične nachádza pod okulárom na plnenie do fliaš pravého okulára.
 • Ďalekohľad obsahuje veľmi robustnú umelú koženú tašku, robustný remienok, čiapky šošoviek (pevne spojené s objektívmi) a čiapky okulára.

V porovnaní s lacnejšími modelmi Jagd a Linear za rozumnú cenu vám teleskop Condor ponúka neporovnateľné parametre, najmä: výrazne vyššiu spoľahlivosť a odolnosť vďaka vnútornému zaostrovaciemu systému, vodotesnosti a dusíkovej náplni - nie sú žiadne problémy s miznúcimi v daždi alebo mraze, kompaktné a ľahké telo bez skrutkových šošoviek - neexistuje riziko rozpadu spolupráce v dôsledku náhodného vymizovania šošoviek. Condor vám ponúka aspoň dvojnásobnú životnosť a bezproblémové použitie v porovnaní s menovanými modelmi.

Teleskopy Condor patria medzi inovácie v sortimente výrobcu Bresser uvedené na trh v roku 2008. Sú určené pre amatérov aj náročnejších užívateľov, ktorí môžu dosiahnuť nielen dobré mechanické spracovanie, vysoko kvalitné optické sklo, ale aj vodotesnosť a dusíkatú náplň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie